SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Dziennik // Created by Pain[t]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
venc jamochłon. Myślałem, że pośledzę dziennik największego koksa na forum rozwodzącego się nad wyższością splita nad fbw lub odwrotnie. A tu amba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Antos098

To samo u mnie ...
Chciałem sam zobaczyć efekty split'a ...
A tu lipa

Venc1LQ

Masz zamiar jeszcze tu wrócić ?

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jedno jest pewne: efektów splita nie uświadczysz w tym dzienniku zapraszam Cię lepiej do dzienników dla zaawansowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak zostane 100 tonowym koksem. To wrócę.
A racja, nie to jest moim celem.
Nie, raczej nie wracam. Głównie że nie trenuje "na poważnie". Więc na cholerę mi tu słuchać stękania, że mam się wziąć za porządny trening. ;D

Teraz się bawię trochę ACT/Crossfitem. A za 6tyg pewno znowu pojadę splitem. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
To wrzucaj tutaj wpisy nawiązujące z treningiem crossfit !
Każdy ma inny priorytet jeden chce wyglądać jak Burneika a drugi mieć sylwetkę fitness

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie chcę mieć sywletki fitness, bo jak się okazało. To zupełnie nie to w co celuję. Chociaż na początku tak myślałem.
Ale jak powrzucali tutaj zdjęcia ich zdaniem fitness, to mi się RZyć odechciało.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A ja dalej twierdzę, że partia raz w tygodniu Cię hamuje w rozwoju zarówno siłowym jak i masowym. Na chłopski rozum - partia raz w tygodniu dla osób, które:
- mają już jakotakie mind-muscle
- trenują x lat, nie zmarnowali ich osiągając przyzwoite wyniki siłowe a także masowe
- potrafią skatować mięsień raz na tydzień, a reszte poświęcić na jego regenerację i dać mu bodziec do wzrostu
- mają dopiętą lub "ogarniętą" michę

Ty z tych powyższych nie masz nic. Nie chce się kłócić, ale sam robiłem partie raz w tygodniu jakiś czas i nie szło, też se mówiłem że 2-3kg w 3 miechy to jest progres. Zakwasy to chyba oznaczają tylko jedno w takim przypadku - niedotrenowanie, a nie progres. Ale ja sie nie wtrancam, zrobisz jak uważasz

Amba, fajne słowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Cokta

Dokładnie ...

BTW: progres to ile kg na 3 miechy według Ciebie ? :D

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Venc1Lq
Nie chcę mieć sywletki fitness, bo jak się okazało. To zupełnie nie to w co celuję. Chociaż na początku tak myślałem.
Ale jak powrzucali tutaj zdjęcia ich zdaniem fitness, to mi się RZyć odechciało.


Narazie to nie masz żadnej zatem nie bądź zbytnio wybredny, bo nie wiesz jeszcze ile to pracy kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Antoś - ok, super..

Cokta - ok, super.

Yankess- ok, super.

Zamknie w końcu jakiś modek ten temat? Czy będze tak odświeżany, cały czas?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 5x5 z dodatkowymi ćwiczeniami

Następny temat

Trenig na masę

WHEY premium