SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Unikatowy problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 524
Witam.

Przeczytalem juz xx art. na wszelkie tematy tutaj zwiazane z suplementacja,dieta,odchudzaniem,treningiem itp.

Po 2 latach przerwy wrocilem na silownie, 3 razy w tygodniu ( pon sro pia ) i zaczalem dodatkowo plywac na basenie ( czwartek i sobota ) a w niedziele dla relaxu siatkowka =]

Wszystko ok ale nie moge pozbyc sie brzucha gdyz tylko ta partie potrzebuje poprawic, gdyz denerwuje mnie fakt odstajacego brzucha i braku kaloryfera na nim ktory mam w planach zrobic.
Diete trzymam srednia narazie bo 3 posilkowa ale od jutra juz dieta na powaznie. Mam do tego 2 odzywy : Scorcha i HMB z trecka (podTlenek azotu ;p i arginina ) Brzuch robie po kazdym treningu na silce i jezdze nawet na rowerze pozniej ~15 min ( no nie moj sport to pedalowanie )

Zastanawiam sie co moglbym poprawic jeszcze w swoich poczynaniach aby uzyskac oczekiwany efekt. Jestem na tyle zdeterminowany w osiagnieciu 6paka na brzuchu ze moge nawet wbijac sterydy ( czy co tam sie z nimi robi ;p ) A wiadomo brzuch podstawa sukcesow na basenie itp. O wlasne satysfakcji nie wspomne.

Wdzieczny bede za pomoc.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 72

Wzrost: 179

Obwód klatki: 102

Obwód ramienia: 36

Obwód talii: 87

Obwód uda: 91

Obwód łydki: 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 17%

Aktywność w ciągu dnia: uczelnia, silownia co 2 dzien, 2 razy w tygodniu basen 1 w tygodniu siatkowka

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia 3 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu basen 1 w tygodniu siatkowka

Odżywianie: obecna dieta skladala sie z 3 posilkow niezbyt wyrafinerowanych. Teraz zaczynam diete profesjonalna ktora przeczytalem na forum. To co lubie a nie nie ma znaczenia liczy sie efekt jaki da to co mam zjesc.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowy jak ryba

Preferowane formy aktywności fizycznej: silownia 3 x 2-2,5h
basen 2 x 1h
siatkowka 1 x 2h


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: 2 lata temu :
cell pump + 4 x 750g gainera + BCAA + CARBO.

Teraz : HMB + Man Scorch


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: pewnie

Stosowane wcześniej diety: brak

Kazdy kiedys powiedzial TAK
chcac naprawde powiedziec NIE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
aj sory :) miałem chwilowe zaćmienie, w którym myślałem że nabiał = tylko jajka ;]

Racja mleko jest be ;p

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Mowisz że inne partie są dobre tak? A więc ćwicz tak jak ćwiczysz (pon,śr,pt) sam tak ćwicze.. Basen jest ok! Siatkówka też . Wiekszy nacisk nałóż na swoją diete... Staraj się jeśc 5-6posiłków w mniejszych porcjach. Brzuch Trenuj 2x w tygodniu lecz bardzo intensywnie.Chyba że zaczniesz jakieś cwiczenia z cyklu (abs, a6w czy cos..) . Rower! Po treningu pedałuj z 30minut, a no i do tego pamiętaj o aerobach.. Bieganie czy tak jak mówisz basen Rowerek i bedzie wrzystko szło w dobrym kierunku Nie zrażaj się początkowym brakiem efektów bo wszystko zależy od czasu , i twojej determinacji.
Myśle że pomogłem
Pozdrawiam.

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Może jakaś fotka bo generalanie jesteś wagowo szczupak, więc wg mnie to tylko wyrobienie mięśni.
Co do odstającego brzucha. Jak sytuacja rano? Tez odstaje? Jest kawa w dzień? Na odstający brzuch najlepsze bedą badania lekarskie.

„Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu.

Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem”(Marco Pantani)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 524
Pomylka w obwodzie uda xD Mam 51 a nie 91 cm oczywiscie :P
zadne z treningow na brzuch nie zaczne robic typu a6w gdyz tam nie ma czasu na regeneracje miesnia, moge katowac brzuch aby osiagnac efekt ale nie codziennie.

@hrU77 jesli dobrze zrozumialem to: kawy nie pijam w ogole a rano jest tak samo jak o kazdej innej porze dnia. Troche glupio raczej isc od razu z tym do lekarza moim zdaniem, pocisne oporowo tym rowerem jeszcze i zobaczymy co da sie zrobic.

Kazdy kiedys powiedzial TAK
chcac naprawde powiedziec NIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Aha, sorka. To ja się pomyliłem. Myślełem ze masz kłopoty z balonowaniem brzucha po pożywieniu. Postaraj się o fotkę co bo ważysz w dolnych granicach a twierdzisz że masz brzuch.

„Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu.

Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem”(Marco Pantani)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 524




Zmieniony przez - QuaNtiGo w dniu 2010-04-11 23:34:27

Kazdy kiedys powiedzial TAK
chcac naprawde powiedziec NIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Kurcze no fat. Smiesznie zbudowany jesteś. Trza by to normalnie spalić. Dobra pisałeś że czytałem wszystko na temat odżywiania itp. Dawaj swoje zapotrzebowanie i dietę bo ta z 3 pożywieniami sam już wiesz że jest do D....

„Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu.

Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem”(Marco Pantani)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 524
Taaa wiem xD
Zapotrzebowania sa takie ze chce zredukowac "to cos" z brzucha i miec na nim kaloryfer.
Reszta miesni to nie problem do zbudowania gdyz juz posiadam wiedze teoretyczna jak i praktyczna plus doswiadczenie, dieta to cos a'la :

1 posilek, 8.00 : Platki z mlekiem do tego 2 jajka na twardo i 3 kromki chleba pelnoziarnistego
2 posilek, 11.00 : bulka - 2 z bialym serem (twarozek made by mama xD)
3 posilek, 15:00 : 100g ryzu + 150g kury + sos jakis na ostro ( z sosem przewiduje problemy :P)
4 posilek, 18:00 : Tunczyk z puszki w sosie wlasnym plus 3-4 kromki chleba pelnoziarnistego
5 posilek, 20:00 : bulka - 2 z bialym serem

Do kazdego posilku szklanka soku, miedzy posilkami mam zamiar a zarazem ochote oszamac jakiegos owoca.

Kazdy kiedys powiedzial TAK
chcac naprawde powiedziec NIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Nie, nie. Nikt tu się nie zgodzi na dietę a la. Jest poźno więc proponuje spać. Jutro zadanie do odrobienia to uruchamiamy vitalmax i wszystko staramy się ładnie policzyć.

„Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu.

Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem”(Marco Pantani)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
mam to samo ;P w moim przypadku problemów doszukuje sie w :

-złym odżywianiu za młodego (typowa otyłość metaboliczna)(bo zawsze tak miałem odkąd pamietam z jednym wyjątkiem / patrz niżej :P)
-olaniu brzucha przy jednoczesnym cwiczeniu dołu pleców

- ostatnie ale najważniejsze, zbyt duży bf :D proste :D
Miałem kiedyś za młodu krate na brzuchu , po prostu miałem mniej fatu i już, taka dziwna tendencja do otłuszczania sie

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
zacznij biegac w dni nietreningowe ,trzaskaj jakies cwiczenia na brzuch, zmien troche jakosc produktow w diecie (bulka xD ,bialy ser ... na nieoczyszone wegle i mieso,tunaka wywal ). Zakup omege 3 i multiwitamine (wazna jest kazda witamina ) oraz jadaj sporo warzyw zielonych (symboliczny pomidor i ogorek do kanapki nie zalatwi sprawy)

bedzie Ci ciezko,ale spalacz , dieta, aeroby powinny pomoc. Jak nie to buduj czysta mase,potem zrob cykl redukcyjny i powinno byc coraz lepiej z czasem .

Mi twoj brzuch wyglada na pozostalosci po duzej nadwadze lub jest tam troche luznej skory.
Miales nadwage?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny (cel - przybrać 6 kg)

Następny temat

Dieta dla ektomorfika plus kilka ważnych pytań Pomocy!

Wiecej