SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA SPAM- plecki,tyłeczek,nóżki ,bareczki- już nie porażka,beda z nas laseczki:D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107215

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a ja skubnęłam kawełek sernika jeszcze.. dokładnie jedną łyżeczkę , dla smaczku i też nie liczę... odpoczywam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
PUSHhard
Car. no w głowie to prawda... ale już w trakcie rozgrzewki miałam dobre nastawienie i do tego wk*** na sąsiadów...


na wk**wie najlepiej się ćwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
coraz mocniej mnie gardło boli, jak sie rozchoruję znowu , to załamka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Set, ja jak widzę, ze któraś z dziewczyn progresuje, to mnie to jeszcze bardziej motywuje, a nie załamuje. Skoro inni mogą, to znaczy, że nie jest to niemożliwe, tylko trzeba cisnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
AMiU
coraz mocniej mnie gardło boli, jak sie rozchoruję znowu , to załamka
szałwię kup i płucz gardło + ciepła herbata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Iskra haha wiesz w sumie Kraków zawsze chciałam zwiedzić więc może kiedyś się wybiorę na wycieczkę

Push no racja wiem że te wartości są bardzo robieżne,ale nawet chcąc wliczyć na oko to jakąś wartośc trzeba przyjąć Kij z tym wezmę jakieś makra co znajdę na necie. Np szynka wiejska ma 20g tłuszczu więc tyle wpiszę.

U mnie niby liczona,ale nie mam za bardzo co wliczać,bo żołądek mnie boli i na samych zupach jadę:/


Carramba wiem,tak powinno być. Niby czasami mnie motywuje,ale czasami dołuje że mimo tego że chcę i próbuję to wychodzę jak ciota

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Pierwszaaa Set u mnie możesz dowartościowac w kwestii przysiadu. Mniej z pewnością nikt nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nooo,ale czasem postep innych przy naszej stagnacji demotywuje:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Set przestań, proszę cie... jaka ciota??!! jaka??!! to po prostu wina techniczna: bo brak stojaka, a bez tego ciężko sobie sztangę z większą ilościa kg nałożyc samemu... a przysiad i bez obciążenia potrafi być ćięzki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
set zapraszam :) pójdziemy o 6 na trening :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta na redukcji- ocenicie?

Następny temat

dużo pytań, mało odpowiedzi, grubasek na siłowni :(

WHEY premium