SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA SPAM- plecki,tyłeczek,nóżki ,bareczki- już nie porażka,beda z nas laseczki:D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
sss, no to nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
lubiekaszke
sss...
lubiekaszke
sss...
Kiszone ogorki robilam ...Kaszka ciapaty ,mnie to nie razi ,tez ich nie lubie :p

Arabski pewnie umiesz? Podoba mi się ten język.
Chodzisz w burce? Ninja style?
mi nie przeszkadzają. Siostra chłopa ma ciapatego z Egiptu Oby się z nim hajtnęła to na wakacje będe miała gdzie jeździć.


Ja nie mowie capaty tylko coban zawsze (wiesniak ) ...Mieszkam w turystycznym miescie ,tu malo ninja ,predzej zobaczysz babe z tylkiem na wierzchu niz w burce ..w malych miastach i na wsiach jest inaczej a w takich turystycznych wieksza swoboda niz sie spodziewalam

To nieźle. Ja z krajów arabskich to tylko w Egipcie bylam to nie mam takiego rozeznania. Ale w gliniance chyba nie mieszkacie?

Na takim osiedlu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
carrramba
ale nie ma dziennika?

nie ma ,chodzi ze mna na silownie a ze ja olali i nic nie wytlumaczyli leci ze mna treningi ...dzielna kobieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
wiec co sie tutaj naucze to jej przekazuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
poszla pierwszy raz to trenerka nawet do niej nie podeszla ,za drugim razem czasu nie miala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
jak wieczne wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jade!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
sss, ale super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Hetavel
jak wieczne wakacje

mieszkalam wczesniej w Holandii, z Polski wyparowalam jako mloda dziewczyna ...Pogoda nas do Turcji przyciagnela ,300 dni w roku slonecznie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta na redukcji- ocenicie?

Następny temat

dużo pytań, mało odpowiedzi, grubasek na siłowni :(

WHEY premium