SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA SPAM- plecki,tyłeczek,nóżki ,bareczki- już nie porażka,beda z nas laseczki:D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
setterka
Zeżarłam resztki mięsa i jaj ze świąt i jestem w szoku jaka mi mich wyszła...



jaka?Ja nie licze jak wiem ,ze za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
kleine, zgadzam się sss.
I to oko tez pasuje.
Ja jak mam zapalenie zatok to rano się budzę z jednym okiem zalepionym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Hexe, czy ja wiem.. z dziecmi to roznie jest.. znajomej syn mial sie ok, 5 lat chlopak, jednego dnia kichnal, drugiego lekko kaszlal i goraczka sie pokazala, no to matka wziela go do lekrza na osluchanie.. a tam zapalenie oskrzeli bezobjawowe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Kelien, zgadzam sie z laskami. syn szwagierki to samo mial, zatoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
kleine-hexe
Dzięki Kaszko.

SSS, przy zapaleniu zatok wodnisty katar? Jej aż kapie z jednej dziurki, bo zatkana i do tego oko łzawi

kurcze nie jestem pewna ..moj maly tak mial ,smaral,taki zmeczony byl i dostal wysokiej goraczki i lekarka przepisala antybiotyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Push moja miala zapalenie pluc bezobjawowe. Cisnelam pediatre o rtg klatki i wyszlo na moje :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Kleine, masakra jakaś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Nie mam już siły do swojej tarczycy :/ wieczorem nie mogę zasnąć, rano nie ma siły żebym wstała, już drugi dzień robię podejście, żeby się zebrać rano na siłownię, jak w tamtym tygodniu jakoś mi się udawało, tak w tym dzwoni budzik, a ja go wyłączam, padam na łóżko i zasypiam w sekundę. Endo mi mówiła, że tak może być na obniżaniu TSH, ale to już moim zdaniem przerasta wszystko. Jak ja mam schudnąć jak nie potrafię nawet wstać na siłownię :/:/

No dobra pomarudziłam sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iskier- moze to od glutenu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Iskra, a wieczorem trening?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta na redukcji- ocenicie?

Następny temat

dużo pytań, mało odpowiedzi, grubasek na siłowni :(

WHEY premium