SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA SPAM- plecki,tyłeczek,nóżki ,bareczki- już nie porażka,beda z nas laseczki:D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107296

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
No bezpośrednio i w odpowiedzi, więc ja bym się tam nie dopatrywałą jakieś obrazy majestatu. Btw mnie też się wydaje, że 13 miesięczne dziecko to chyba za duże na cyca, ale ja w tym temacie jestem totalnie nieobeznana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
jestem ale poleciałyście.... co do tego co napisała to się z tym zgadzam ale ja wiem że jestem dziwna i karmenie piersią jest dla mnie czymś obrzydliwym karmiłąm troche odciąganym mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
ale to nie jest forum o wychowywaniu dzieci.
Abstrah**ąc od wieku dziecka i metod jego karmienia - mogła taką uwagę napisać w inny sposób albo zachować dla siebie. Moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Karmienie czterolatka może jest dziwne, ale 11, 13 czy 14 miesięcy to nie jest dziwactwo. O ile dziecko je też inne rzeczy.
Nikt nikogo nie zmusza, nigdy nie miałam nic do mam, które nie karmiły wcale, albo odciagały mleko czy karmiły krótko. Nic na siłę. Wszystko trzeba robić w zgodzie z sobą. Szczęsliwa mama, to szczęśliwe dziecko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Ja staram się w tym temacie nikogo nie krytykować , każda mama robi jaki uważa. Osobiście w ogóle nie karmiłam piersią z wyboru, mam podobne podejście do tego jak Kessik , ale jak ktoś chce niech karmi . A roczne dziecko, to maluch jeszcze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
powiedzcie lepiej jak pozbyć się galaretowatego brzucha do 23 maja....:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Amiu - nie wiem, ale jak się dowiesz, to daj znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Ja miałam w klasie chłopaka, którego matką karmiła jak był już w przedszkolu. To już było dziwne :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta na redukcji- ocenicie?

Następny temat

dużo pytań, mało odpowiedzi, grubasek na siłowni :(

WHEY premium