SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA SPAM- plecki,tyłeczek,nóżki ,bareczki- już nie porażka,beda z nas laseczki:D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
o skopiowalam Kasza bulgur charakteryzuje się dużą zawartością białka i niewielką ilością tłuszczów. Ma niski indeks glikemiczny (IG) – 46, nie powoduje nagłych skoków insuliny, a po spożyciu na długo utrzymuje uczucie sytości. Przeprowadzone badania na Uniwersytecie Kuopio w Finlandii dowiodły, że kasza bulgur posiada właściwości pobudzające kurczenie się komórek tłuszczowych. Jest produktem wyróżnionym przez naukowców. Pół szklanki tej tureckiej pszenicy zawiera więcej błonnika i mniej kalorii niż inne produkty zbożowe (zawiera dwa razy więcej błonnika niż brązowy ryż), przez co wpływa na regulację trawienia, zapobiega zaparciom, a nawet nowotworom okrężnicy. Nie powoduje wzdęć. Wskazana jest dla osób dbających o linię, diabetyków, a przede wszystkim dla dzieci. Dzięki zawartości witamin z grupy B, kwasu foliowego oraz magnezu, żelaza i fosforu wskazana jest w diecie kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ponadto zawiera chrom, odpowiedzialny za apetyt na słodycze.

Bulgur można kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ten amarantus też mnie nurtuje ponoć taki pyjszny, nie wiem co sobie jutro na śniadanie zrobić, pewnie skończy się na owsiance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
kessik
ten amarantus też mnie nurtuje ponoć taki pyjszny, nie wiem co sobie jutro na śniadanie zrobić, pewnie skończy się na owsiance

nie jadlam nigdy ,tutaj napewno nie ma ..sprobuje jak do Polski polece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
sss przez neta poszukaj ja tez myslalam ze u mnie nie ma i zamowilam w internecie. jest smaczny, taki orzechowy troche tylko drogi :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
ja wolę ekspandowany, ale ziarna też są w porządku. cena w polsce jest ok,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Madzianna87
sss przez neta poszukaj ja tez myslalam ze u mnie nie ma i zamowilam w internecie. jest smaczny, taki orzechowy troche tylko drogi :/

Madzianna my tutaj mamy cala grupe dziewczyn na FB mieszkajacych od lat w Turcji .Przeszukany kazdy centymetr kraju za niektorymi towarami i naprawde nie ma np kaszy jaglanej ,niektorych przypraw i wielu innych rzeczy .Jak tylko ,ktora cos gdzies znajdzie ,w necie ,w sklepie czy na bazarze od razu daje cynk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
aaaa no chyba ze tak :) za to bulgura masz pod dostakiem :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Madzianna ja w szwecji też się nałaziłam za kaszą jaglaną w sklepach i nie udało mi się nigdy znaleźć. To samo w Finlandii cały sklep przeczesałam, znalazłam mąkę jaglaną, ale kaszy brak. A skończyły mi się zapasy, bo jem codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
wiecie co mnie denerwuje szukam czegoś fajnego z tym bulgurem, amarantusem i tylko jakieś wegańskie cuda są lub sałatki :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
jestem, coś mnie ominęło?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta na redukcji- ocenicie?

Następny temat

dużo pytań, mało odpowiedzi, grubasek na siłowni :(

WHEY premium