SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA SPAM- plecki,tyłeczek,nóżki ,bareczki- już nie porażka,beda z nas laseczki:D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107259

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
lubiekaszke
sss...
Kiszone ogorki robilam ...Kaszka ciapaty ,mnie to nie razi ,tez ich nie lubie :p

Arabski pewnie umiesz? Podoba mi się ten język.
Chodzisz w burce? Ninja style?
mi nie przeszkadzają. Siostra chłopa ma ciapatego z Egiptu Oby się z nim hajtnęła to na wakacje będe miała gdzie jeździć.


Ja nie mowie capaty tylko coban zawsze (wiesniak ) ...Mieszkam w turystycznym miescie ,tu malo ninja ,predzej zobaczysz babe z tylkiem na wierzchu niz w burce ..w malych miastach i na wsiach jest inaczej a w takich turystycznych wieksza swoboda niz sie spodziewalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
sss...
20 stopni ...dziewczyny zapraszam :D


oj nie zapraszaj, bo ja przyjadę hej dziewczyny, ten spam to lepsze niż komedia, dobrze, że zdecydowałam się nadrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
jest nieźle - humor ok

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Car,przeciez wiesz ze zawsze mozesz na nas liczyc:D sss,ile tej makreli wzionc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
sss...
lubiekaszke
sss...
Kiszone ogorki robilam ...Kaszka ciapaty ,mnie to nie razi ,tez ich nie lubie :p

Arabski pewnie umiesz? Podoba mi się ten język.
Chodzisz w burce? Ninja style?
mi nie przeszkadzają. Siostra chłopa ma ciapatego z Egiptu Oby się z nim hajtnęła to na wakacje będe miała gdzie jeździć.


Ja nie mowie capaty tylko coban zawsze (wiesniak ) ...Mieszkam w turystycznym miescie ,tu malo ninja ,predzej zobaczysz babe z tylkiem na wierzchu niz w burce ..w malych miastach i na wsiach jest inaczej a w takich turystycznych wieksza swoboda niz sie spodziewalam

To nieźle. Ja z krajów arabskich to tylko w Egipcie bylam to nie mam takiego rozeznania. Ale w gliniance chyba nie mieszkacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Moja sasiadka z gory tez z Polski i dzielnie ze mna robi laidsowe treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moga byc sledzie,jak dowioze to beda kiszone:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta na redukcji- ocenicie?

Następny temat

dużo pytań, mało odpowiedzi, grubasek na siłowni :(

WHEY premium