John Meadows uważa, że w obecnych czasach trenerzy zalecają kulturystom branie zbyt dużej ilości sterydów. Meadows (48 l.) jest właścicielem siłowni oraz amerykańskim kulturystą IFBB Pro. Pisaliśmy o nim TUTAJ:

John Meadows: Wyboista droga do IFBB Pro

Niedawno George Farah udzielił wywiadu dla portalu Generation Iron, w którym wzywał kulturystów do zmniejszenia ilości przyjmowanych przez nich sterydów do budowania sylwetki. John Meadows posuwa się o krok dalej - wierzy, że w najbliższych latach zauważymy wzrost przypadków z poważnymi problemami zdrowotnymi wśród kulturystów. Dlaczego? Ponieważ w jego opinii trenerzy “przepisują” sportowcom więcej środków dopingujących, niż miało to miejsce kiedyś. Wyjaśnia, dlaczego zdrowie kulturystów (zwłaszcza stan ich wątroby) będzie poważnie zagrożone, jeśli coś się wkrótce nie zmieni.

https://youtu.be/N0lWE0r6lpQ

John Meadows doskonale wie, że zdrowie jest najważniejsze i należy o nie dbać. Cierpiał na rzadką chorobę okrężnicy i był bliski śmierci. To otworzyło mu także oczy na to, ile ryzykują kulturyści, gdy przyjmują ogromne ilości środków dopingujących, aby uzyskać idealną sylwetkę. Mówi, że obecne wskaźniki śmiertelności u kulturystów mogą, ale nie muszą być bezpośrednio powiązane ze sterydami. Ale wie, że z pewnością w dzisiejszych czasach trenerzy rozpisują większe dawki środków, niż kiedykolwiek wcześniej. Nie jest przeciwny sterydom, ale uważa, że należy zachować umiar. Meadows jest przekonany, że w niedługim czasie zobaczymy kolejne historie kulturystów z poważnymi problemami zdrowotnymi, szczególnie związanymi z wątrobą. Zgadzacie się z jego opinią?

Komentarze (15)
anubis84

Sam pewnie nie mało ładował.

3
Anonim

obecnie jest tak wysoki poziom ze trzeba podbijac dawki zeby dorownac innym

2
anubis84

Albo środki takie ch**owe :-D

0
AdamZx

Będą wrakami ? Nie wiem ale wiem że podbijanie dawek nie zawsze ma sens no bo czy 80 mg metki zadziała lepiej niż 40mg?Chyba na flaki jedynie

0
rarytas1

Jak tak piszesz to znaczy że mało ladowales. Ze swojego doświadczenia Ci napiszę że 80 metki działa lepiej niż 40mg. John Meadows dalej jest na towarze - widać to gołym okiem. Takie apele to żenada. Ten sport nigdy nie był i nie będzie zdrowy Trzeba być odważnym i liczyć na farta

7
anubis84

Jednemu zaszkodzi bo połączy z narkotykami czy czymś i gotowe, a jak widać arni, sly i inni się trzymają.

1
domosos

Dla każdego dawka zawsze będzie inna. Powyżej pewnej granicy zapewne zwiększenie dawki za wiele nie da.

1
AdamZx

Jest na towarze to pewne bo wystarczy zobaczyć jakie robi zakupy na dietę sporo syfu tam wpada

0
basmann

48 lat? Gosc wyglada na 60 latka :D

2
domosos

taki typ urody, od zawse chyba na starszego wyglądał.

0
lodzianin1

Niech rozpisze swoje cykle, zobaczymy co ma na myśli pisząc że za duże dawki

0
domosos

pewnie inni walą wieksze, a on jednie rekeracyjnie :-D

1
Anonim

300 Test Cyp EOD

100 Test Prop EOD

100 Primo E EOD

250 EQ EOD

50 Tren A EOD

75 Tren Hex EOD

50 mgs Anadrol ED

1 mg Adex ED

.5 mg Caber 3x a week

5 iu generic and 2 iu pharm GH upon waking then again pre bed

500 mcg Transformix Hgh Fragment pre workout

Transformix Clen 20 mcg 2x a day

12.5 mcg t3 pre bed

250 mgs DNP 2x a day

ECA stack and Krack pre-cardio and training

podobne dawki biora
tylko gh wieksze >20iu

0
avo 21

Bo ze sterydami to jest tak, że jest pewna granica po przekroczeniu, której skutki uboczne zaczynają przeważać nad korzyściami. Wszystko zależy jaki mamy cel. Jeśli chcesz być pro i żyć z tego no to jeszcze rozumiem. Ale amatorów z osiedlowych silowni, którzy ladują potworne ilości to już nie ogarniam.

1
skorupski

Dokąłdnie, chłopaki walą to wsyztsko, niektórzy się uleją, ale po co chyba zeby się wozić golfem i strach na dzielnicy siać.

0