SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fuel TV 8 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
puar nie wierzę ,że JDS by zmasakrował Hunta jak Carwina, według mnie JDS wcale cardio nie błyszczy.

stójka Hunta i Carwina? Niebo a ziemia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
ponawiam prosbe :P wiecie skad sciagnac walki albo gdzie obejrzec?

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jakby Hunt miał walkę o pas z JDS albo Bigfootem czy Reemem gdyby któremuś z nich udało się zdetronizować Caina to by mógł być mistrzem.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Gala cudo, momentami się zrywałem z krzesła.

Lombard vs Okami - szkoda, że Lombard nie zerwał się w drugiej rundzie, to by posadził nudziarza. Okami jest przeokropnie nudny, ale równie atletyczny no i używa mózgu podczas walki. Gubi się tylko, gdy obrywa i gdy stoi naprzeciwko Andersona (wtedy to mu się chyba załącza tryb paniki i paraliżu jak u zająca, który widzi światła samochodu, hehe).
Szkoda Lombarda, ale teraz można już powiedzieć, że będzie to dobry zawodnik do nokautowania średniaków w sposób efektowny, ale o pasie może zapomnieć.

Sanchez vs. Gomi - moim zdaniem Gomi wygrał drugą i trzecią rudnę, Sanchez wyraźnie bał się ciosów w korpus. Ponadto Gomi bronił obaleń. Swoją drogą, zadziwił mnie przygotowaniem, dobre cardio.

Hunt vs. Struve - Hunt mnie prawie do zawału doprowadzał tymi zabawami na glebie, co za koleś. Tyle miał możliwości, żeby wstać, a i tak właził w gardę. Dobrze, że wygrał przez KO. Trafiał pięknie, chcę go zobaczyć z JDS, Big Footem i Reemem.

Silva vs. Stann - perełka, czysty oldskul, rzeźnia taka, że łapałem się za głowę, esencja Wanderleia i najlepsza jego walka od lat. Oby każdy ME dostarczał takich emocji.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
mario na fighnext są walki, albo jak z torrentów to na kat (kropka)ph jest cała gala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
xper
puar nie wierzę ,że JDS by zmasakrował Hunta jak Carwina, według mnie JDS wcale cardio nie błyszczy.

stójka Hunta i Carwina? Niebo a ziemia :D


Ale mimo to Junior ma lepszą kondycję od Hunta i mógłby go wypunktować, może nie w taki perfidny sposób jak Carwina że doprowadził go do wyglądu zombie, ale byłby w stanie.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-03-03 14:45:51

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No tak, kondycja na bank po stronie jds-a. Sądzę, że dzięki niej by wygrał, bo Hunt to kozak, ale trudno mi sobie wyobrazić żeby wygrał z jds. Tzn nie sądzę żeby go znokautował. Reema prędzej.

Kurdę, najbardziej to w tej karierze Wanda w UFC to szkoda tej wpadki z Lebenem, kompromitacja to była w chvj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Nie no Panowie nie mówcie mi, że Hunt się przez te parę lat nie rozwinął i najprawdopodobniej już się nie rozwinie. Jak dla mnie to zrobił choćby dość widoczne postępy w parterze a to już o czymś świadczy...
Tak czy siak uważam, że zestawienie na dzień dzisiejszy Hunta z JDS/Reemem jest szczytem d****izmu i brakiem wyobraźni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tak w ogóle to... a nie mówiłem że Wand wygra?!? Wciąż jest groźny i chciałbym zobaczyć jego rewanż z Lebenem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Fuel TV 8: Japan, We Are Live! 3.3.13

Następny temat

Marcin Held czarnym pasem BJJ!

WHEY premium