SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fuel TV 8 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
eh widze ,że niechcecie shitle tota dla Hunta, nelson nic mu nie da, pozatym Nelson nie ma nic na Hunta według mnie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A co, Ty serio uważasz, że Hunt ma szansę zdobyć pas w UFC? No proszę... Wystarczy, że dadzą mu dobrego parterowca tj. Werdum czy Big Nog, to fanom Hunta nie pozostanie nic innego jak kilkukrotne przesłuchanie piosenki "A miało być tak pięknie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Przy dobrych chęciach Joe Silvy może się do title shota dopchać. O ile z Werdumem miałby przeyebane to Big Nog mógłby zostać brutalnie usadzony na dupie zanim sprowadziłby do parteru. Z Cainem oczywiście szans mu wielkich nie daję, ale z takim powerem w łapie to zawsze ma się ten cień szansy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Oczywiście, że cień szansy zawsze jest, taki urok tego pięknego sportu. Chodzi mi bardziej o to, żeby nie rzucać Marka od razu na głębokie wody w postaci JDS/Reem, bo raczej wiadomo jak to się może skończyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no to teraz doj**ałeś do pieca mark ma prawie 40 lat na karku ...racja poczekajmy z 5 lat jeszcze i dajmy mu Nelsona,albo rewanż z Kongo, tylko trzeba uważać bo może usadzić na dupie jakiegoś naszego ulubieńca takiego jak JDS lub Overeem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wand vs Stann - ale masakra! Jaka rzeź już myślałem że Wand padnie na dobre bo kilka razy upadał (potem to samo było z Brianem) ale dał radę. Co za wymiany i wola walki! Stann dobrze sobie radził ale jak widać duch walki Wanda zwyciężył.
Wand To się nazywa ekspres jurself

Bardzo mnie cieszy wygrana Hunta i jednocześnie nie dziwi. Za to dziwiło mnie to że jak równy z równym walczył w parterze i sprowadzał tam walkę.
Poprawi kondycję i zobaczymy co z tego będzie.
Świetne zdjęcie z jego walki na pierwszej stronie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
No właśnie, on już swoje lata ma. Rozwinąć się już nie rozwinie. I chociaż z Reemem to go nie widzę to z JDS mógłby zrobić niespodziankę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jw. jedyne co może poprawić to zrzucić trochę tłuszczu ,żeby nie musiał zbijać do HW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Hunt z Juniorem albo by wygrał przez decyzję (Dos Santos szczękę ma dobrą) albo Junior by go załatwił w takim stylu jak Carwina.
Chociaż MOŻE Huntowi udałoby się walnąć ko

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-03-03 14:12:01

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Ktoś pisał, że ta walka pokazała jak dobry jest Struve, ja skłaniam się ku temu raczej, że ta walka pokazała na jakim poziomie jest Hunt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Fuel TV 8: Japan, We Are Live! 3.3.13

Następny temat

Marcin Held czarnym pasem BJJ!

WHEY premium