SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fuel TV 8 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469




Nie wydaje wam się że Wand wyszedł dużo mniej zmęczony do drugiej rundy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kurde obawiałem się ,że Lombard wtopi i niestety... Jest za niski na MW...i tyle.

Wand przekozak mówiłem ,że jak wróci do LHW i walka w japonii to wejdzie na pełnej k***icy...

Hunt-dawać mu k***a zwycięzce JDS-Overeem!!! Cain niech walczy z Werdumem bo Bigfoocie! Czuje ,że obu może naj**ać!Do tego był w nie najlepszej formie,musiał zbijać do HW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Hunt-do przewidzenia, Struve miał swoją szansę w parterze, nie wykorzystał-przegrał.

Stann-Silva momentami wyglądało jak bójka pod budką z piwem ( po solidnej ilości piwa), dziwi mnie trochę, że Stann wdał się w taką wymianę.

A Lombard, tu już chyba wszystko zostało powiedziane, UFC nie dal niego, tylko nie piszcie, że sklepałby Weidmana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Lombarda by Munoz naklepał. Jest między nimi bad blood, obaj po porażce więc dawać walkę pomiędzy nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Struve miała chyba syndrom Big Noga - to nic, że miał dwa razy dosiad i mógł go tam prać do woli, musiał armbara ciągnąć

Jakby nie to, że Hunto nie uciekał od razu z parteru to by go dużo szybciej skończył.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Zapomnieć o gali na której walczy wandarlei - wstyd mi za siebie , zaraz ściagam walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
skad moge sciagnac walki?

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tylko ,że on tym klepaniem to się wygazował ,tak klepać Hunta to mu g**** zrobi tak na prawdę :)prawda jest taka ,że Struve się wygazował tym naparzaniem

hunt to kozak i każdego może naj**ać teraz.Dałbym mu Mira,ale jest zajęty,k***a nie ma zkim go szybko zestawić! Trzeba będzie czekac na rozwój wydarzeń/

Mam nadzieję ,że nie zawalczy z Fabricio ,gdyż jego Winstreak się skończy.

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-03-03 13:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ja tam bym z chęcią zobaczył walkę Hunt - Nelson, to by była "ciężka artyleria"

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2013-03-03 13:39:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
up: jestem za! Dwa betonowe łby i kowadła w łapie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Fuel TV 8: Japan, We Are Live! 3.3.13

Następny temat

Marcin Held czarnym pasem BJJ!

WHEY premium