SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fuel TV 8 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie wiem czy ktoś pisał ,ale Struve ma złamaną szczeke i zęby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Chodzilo mi bardziej o to ze nie odjechal jak Schaub Ah znow widze podnieta JDS'em w watku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
hunt jakby go próbował dobić mógł jego karierę skończyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Hunt by JDSa w stójce rozpykał. On wygrywał z takimi zawodnikami jak Le Banner, to z JDSem by sobie nie poradził? please, zbyt duże doświadczenie w K-1. W parterze Junior też by na Hunta nic nie miał.

Werdum ze swoimi obaleniami obawiam się, że też by z Markiem poległ.

Za to Aliego / Caina / Cormiera Hunto nie przeskoczy.

Lombard to drewniak, stał w miejscu z tą swoją skoksowana dvpą i łykał proste Okamiego, Anderson by go zabił w ciągu 1 rundy.

Walki typu Stann - Wand nie za bardzo mi sie podobają - dwóch typów bez techniki, z których jeden jest uznawany za TOP 10 HW pokazuje tylko, jak słaba jest ta dywizja - króluje w niej Anderson, za nim są Belfort / Weidman, a potem długo, długo pustka.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Lombard miał od Okamiego lepszą tylko sylwetkę w tej walce.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
xper
hunt jakby go próbował dobić mógł jego karierę skończyć

Dla mnie tak ten sierp wygladal. I Mark sie do niego chyba ze 3 razy przymierzal.
Mam nadzieje, ze dadza mu JDS'a. 4 wygrane zrzedu nalezy mu sie. Poza tym Hunt juz jest u schylku kariery. Z Alim juz walczyl, Cain poza zasiegiem, JDS mu pasuje. Fakt jest jeszcze Carwin, ale jakos nie wierze ze Carwin w ogole wroci do tego sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Opisze tylko dwie walki bo tylko one daly mi jakies emocje:

Struve-Hunt Kibicowalem Huntowi ale balem sie poddania ze strony holendra. Kiedy Hunt sie z nim kulal to mialem stan przedzawalowy, zreszta naroznik tez sie darl zeby Hunt uciekal do stojki a on twardo przechodzil garde. Struve moze nie jest mistrzem parterowym ale z plecow jest solidny, dlatego tym bardziej propsy dla Hunta ze sie ladnie wybronil, choc chwilami bylo niebezpiecznie. Teraz najchetniej bym go zobaczyl z JDS/Reem najlepiej w walce w stojce. Jezeli walka bedzie toczyc sie na stojaco to ma szanse, ale JDS/Reem tez majasa swoja liste mocnych argumentow.

Wans-Stann Bardzo fajna sieka widac ze Silva juz nie to zdrowie nie ta glowa, ale pokazuje tez ze w swoim Prime dzisiaj bylby solidnym Top 5 czy to w LHW czy MW.

Ostatnia sprawa przyznac się który mądry widział Lombarda w walce z Andersonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Może i drewniak ale całą 3 rundę dominował, a na początku trafił kilka mocnych ciosów, które zachwiały Okamim. Nie czaję o co wam biega?
Okami zależał Belchera, Marquardta i całkowicie ich zdominował w parterze, a Lombard pomimo bardzo niskiego wzrostu nawiązał wyrównaną walkę z nim. Jak dla mnie to wcale nie jest cancrusher tylko Top 10 wagi średniej bezapelacyjnie.

I co niedowiarki, mówiłem, żeby nie skreślać dziadka Wanda, zresztą nie tylko ja ale nie ma się co wykłócać
Wiedziałem, że Wand to wygra. Szkoda, bo na gali w Brazylii zabrakło mu 10 sekund i by Franklina do reszty zmasakrował i wygrał, a tak to się wygazował.

Heh chętnie bym zobaczył Wand vs Bisping 2. W pierwszej walce go dobrze masakrował, teraz Bisping się rozwinął więc mogło by być ciekawiej.

Ziumol, nie pierwszy raz To samo mówiłem od początku, że Belfort zgwałci Bispinga i zrobi z niego miazgę i się nie myliłem ale wtopę z UFC on FOX 5 będzie ciężko zamazać

annihillus, nie za bardzo Ci się podobają takie walki hmm.. To może lepiej oglądać Okamiego, Bispinga lub Shieldsa ? Wolę typów bez techniki, którzy wiedzą czego chcą i mają mega petardę w łapie, niż takie mizianie się technika Bispinga w stójce...




Tom Kong Watson ✔ @TomKongWatson

Yo @wandfc, stay on your supplements at 205, or come back to 185 and get knocked the f*** out. You decide? Obrigado @ufc & @danawhite.
2:10 PM - 03 Mar 13

Ktoś tu się prosi o wpierdziel chyba, zresztą kto to jest Tom Watson?

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-03-03 23:31:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Sutoruvu

Ale mu wyebał Super Samoan.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
annihilus
Hunt by JDSa w stójce rozpykał. On wygrywał z takimi zawodnikami jak Le Banner, to z JDSem by sobie nie poradził? please, zbyt duże doświadczenie w K-1. W parterze Junior też by na Hunta nic nie miał.


Mógłby wygrać kondycją i punktowaniem. Skoro Struvovi udało się tyle przetrwać to Juniorowi też by się udało i to nawet lepiej (czytaj - zadając obrażenia). Ale nokaut na Juniorze też byt mnie nie zdziwił w tej walce. Jakby go Hunt przycisnął to kto wie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Fuel TV 8: Japan, We Are Live! 3.3.13

Następny temat

Marcin Held czarnym pasem BJJ!

WHEY premium