SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 156 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44082

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To co prezentujesz to nie jest tłumaczenie tylko subiektywne postrzeganie rzeczywistości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ok,w takim razie mistrz K-1 musi wymiatac w stojce w mma,czego najlepszym przykladem jest nasz Reemek,przepraszam,ze przez chwile wydawalo mi sie inaczej . juz pomijam,ze tlumaczylem,co mialem na mysli w poprzednich postach,ale to pewnie tez jest subiektywne postrzeganie rzeczywistosci,echhhhh

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-02-03 22:26:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
dla userow sfd spina jest taka że najlepiej chcieli by żeby alistair skonczyl kariere to nie game over jeszcze sie podniesie a tak z innej beczki gadalem na fb z kamilem walusiem to napisal mi ze miala byc biba po walce a teraz wszyscy siedza w swoich pokojach;p

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
k***a, Cubasa nie spinaj sie tak bo ci korki zaj**ią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie spinam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
kodziro i tak jest lepsiejszy

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
teraz przegiales....niech tylko zostane modem....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
e tam, wakabayashi jest the best :D

overeem wyszedl nie skupiony, opuszczal rece, po prostu go zlekcewazyl i tyle. nie ma co sie nad tym rozwodzic. wydaje mi sie ze gdyby wyszedl skupiony na maxa i z krzta pokory mogloby to wygladac inaczej. bedzie to dla niego na pewno cenna lekcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950




chvj z ufc

to jest prawdziwy kot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
volante nie obchodzi mnie t co robil w k 1. w ufc stojke ma przecietna i pokarz mi dowod ze tak nie jest. zanim zaczniesz ujadac i nazywac mnie ignorantem to powiem ci ze jak na razie dla mnie jest po nizej pierwszej 10. respektuje go jako fajtera bo wiele osiagnal w MMA ale nigdy nie byl kotem i nigdy nie byl i nie bedzie na szczycie. i teraz mi na ublizaj bo obrazilem twojego pol boga z duzym bickiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 156 LIVE

Następny temat

letnie obozy mma

WHEY premium