SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 156 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44078

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
To lepiej nie właź na Sherdog'a, bo się załamiesz.

Reem jest świetnym fighterem, rzucanie takim kawałem kloca jak Bigfoot niesamowite.

Jak dla mnie, to największy problem jest w tym, że w swojej uber-formie jest po prostu drętwy, nie potrafi już ruszać się w połowie tak szybko i kombinować grapplingu z uderzeniami jak 220 funtowy Overeem.

I tak najbardziej zszokował mnie Woodley - wiadomo, że umiał uderzyć, ale przeciwko solidnym zawodnikom popisał się jak dotąd wyłącznie tuleniem do klatki piersiowej.

A tu doyebał lepszego Lombarda niż Lombard ostatnio.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
TezAndrzej
To lepiej nie właź na Sherdog'a, bo się załamiesz.

Reem jest świetnym fighterem, rzucanie takim kawałem kloca jak Bigfoot niesamowite.

Jak dla mnie, to największy problem jest w tym, że w swojej uber-formie jest po prostu drętwy, nie potrafi już ruszać się w połowie tak szybko i kombinować grapplingu z uderzeniami jak 220 funtowy Overeem.

Z Sherdoga już dawno się wyleczyłem, tam nagromadzenie głupoty na 1 mb jest największe, ale i tutaj zdarzają się perełki, po których aż mi się włosy w nosie skręcają, i to od użytkowników z milionem postów.

Czy big overeem jest taki drętwy na pewno? Przez te pierwsze rundy BF mało co trafił, Ali ładnie unikał ciosów bez gardy, więc takim totalnym drewnem bym go nie nazwał. No i nie wiem ile ważył w walce z Thompsonem, ale myślę, że niewiele mniej, jeśli już, a wtedy prawie z klatki wyskoczył po flying knee, więc mobilność moim zdaniem ma.
Ta drewnowatość wynika może z gównianej postawy którą w walce przyjmuje - dupa nisko i to powolne wchodzenie w klincz, żeby kolanami obijać. On po prostu podchodzi do przeciwnika, bo do tej pory nikt mu nic poważnego nie zrobił. Mam nadzieję, że po tej przygodize wreszcie zacznie normalnie walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ciekawe czy by uniknął ciosów JDSa lub Caina. Już prędzej JDS odzyska pas niż Ali coś zdziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://twitter.com/Unclecreepymma

I am sorry. I'm official overrated



Ziumol fakt on zbija w cholere do tej muszej ale on tak przed powstaniem w UFC tej dywizji też zbijał. Ale w sumie chętnie bym go w BW zobaczył jak by sie zdecydował przypakować i iść wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Problem z tą walką był generalnie taki, że BF też był zamulony kompletnie w 1 rundzie, jakby się bał podejść do Reema.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja p******e co się stało ?!!?!?!? Overeem kompletnie zlekceważył Bigfoota...KOMPLETNIE. jakby trzymał wysoko ręce w 3 to by decyzję zgarnął...Zawiódł mnie Reem nieziemsko.

Evans... Ten to już w ogóle nie wiem co on odp*****lał za przeproszeniem? Davis zaj**ał grapplef***a Nogowi to Rashad też mógł ,ch** wie może miał kontzuje jakąś?

Maia po TSa idzie ...Powinien walczyć ze zwycięzcą Condit/Rory


Aldo pokazał klasę nikt go nie pokona w FW. Pettis niech zostanie w LW ,nie wiadomo jak zbicie wagi na niego zadziała

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-02-03 13:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
McCall zbija chyba ze 155, czyli do bw może spokojnie iść. Rashad też był pewny siebie strasznie. A wydawało mi się, że już po pierwszej rundzie w narożniku ciężko dyszał. Bardzo dobrze, przynajmniej Weidman dostanie swoją szansę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Byl wywiad z reemem po walce?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Reem zlekceważył BF-a i co z tego?

Mistrz K-1 w każdej formie powinien to wygrać
Dla mnie NIE MA wytłumaczenia dla Reema. Oczywiście, dalej mu kibicuje, choć cięzko czyta mi się te wasze orgazmowe wypociny, mi jest po prosu trochę smutno...

GnP dobry? Niby gdzie, bo ja nie zauważyłem- dobra kontrola w glebie to fakt ale GnP samo w sobie niezbyt.

Najważniejsze żeby wyciągnał wnioski z tej walki.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-02-03 14:11:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Zeby sie yebany nie załamał po tym

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 156 LIVE

Następny temat

letnie obozy mma

WHEY premium