SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 156 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44011

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Walka o tytuł mistrza wagi piórkowej UFC

145 lbs.: Jose Aldo pok. Frankie Edgar – jednogłośna decyzja

265 lbs.: Antonio Silva pok. Alistair Overeem – KO (uderzenia), runda 3 (0:25)
205 lbs.: Antonio Rogerio Nogueira pok. Rashad Evans – jednogłośna decyzja
170 lbs.: Demian Maia pok. Jon Fitch – jednogłośna decyzja
125 lbs.: Joseph Benavidez pok. Ian McCall – jednogłośna decyzja

155 lbs.: Evan Dunham pok. Gleison Tibau – niejednogłośna decyzja
155 lbs.: Bobby Green pok. Jacob Volkmann – poddanie (duszenie zza pleców), runda 3 (4:25)
170 lbs.: Tyron Woodley pok. Jay Hieron – TKO (prawy sierpowy i uderzenia w parterze), runda 1 (0:36)
155 lbs.: Isaac Vallie-Flagg pok. Yvesa Edwardsa – niejednogłośna decyzja

135 lbs.: Dustin Kimura pok. Chico Camus – poddanie (duszenie zza pleców), runda 3 (1:50)
135 lbs.: Francisco Rivera pok. Edwin Figueroa – TKO (uderzenia), runda 2 (4:20)





Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-03 07:08:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tylko zacytuje to co pisałem wcześniej

Kvrwa ludzie, przestańcie Najczęściej taka zbiorowa pewność nie wróży nic dobrego

a propos pewności co do wygranej Reema.


A teraz na serio

Aldo-Edgar- przekonałem się co do Aldo ostatecznie, super kontry i w ogóle walka która imo uratowała galę.

Evans- Minotauro- nuda w chvj, żałość i żenua. Koleś który dał najtrudniejszą walke JJ (choć tez był zdominowany) wychodzi i walczy jakby nie chciał. Nog też bez szału. Kurva, kiepski dzien dla Blackzillians? Za dużo wzajemnej adoracji?

Maia-Fitch - nie wiem co wpłynęło na tę dominacje Fitcha na glebie

Chyba pierwsza runda, kiedy Fitch się zmęczył dźwiganiem Mai. W WW Maia jest naprawde dobry

Walka karłów niezła, ale bez przesady.

No i na deser Overeem.

Nie wiem co wpłynęło na jego dzisiejszą dyspozycje- odstawienie soku, zlekceważenie, jakaś kontuzja- nie wiem i nie obchodzi mnie to.

CZemu? Bo mistrz K-1 nawet w kiepskiej dypozycji powinien rozwalić BF jak dziecko... A tu co? Cios i do klinczu, a jak nie ta opcja to cofanie się i niepewne kontry. Miałem wrażenie że Reemowi zalezy na łatwym zgarnięciu decyzji (bezpiecznym zarazem) i przestał być skupiony w trzeciej rundzie.

Siłowo dominował, a to trudne w wypadku skvrwiela jakim jest BF. Ale co z tego? To nie jest stójka mistrzowska to było żałosne i nie znajduje żadnego usprawiedliwienia (chyba że hardkorowa kontuzja). Ktoś kto ma być mistrzem musi rozjechać bf nawet przy gorszej formie.

I mówię to z bólem, bo uwielbiam Reema, sledziłem jego losy od dawna i wciągnęła mnie jego historia. Jednak już te przeklinania na bf i ta nadmierna pewność siebie była podejrzana. Nie wiem czy zlekceważył bf i czy pycha wzięła górę, a może straszył go bo ma jakąś kontuzje i wiedział ze z obsranym bf ma duuużo większe szanse.

Dla mnie nie ma jednak wytłumaczenia, chyba że naprawdę będzie konkret, ale stójka to jakieś dno.

Jednak dalej mu kbicuje, oby to była dla niego cenna lekcja, zimny prysznic się przyda, postawa absolutnie fatalna. Trzymam za niego kciuki ale odechciało mi się gal na jakiś czas:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Buhehehe Dawać teraz JDS vs Reem, JDS ma duże szanse na znokautowanie Koniny.

Mówiłem, że miał i ma szklanke - jestem głupi, bo przecież Ali ma takie wielkie mięsnie szyi, kaptury, plecy=jest nie do znokautowania

Wklejałem gify z walki z Werdumem chyba z 5 razy w ciągu 2 lat, to też że głupie porównania bo Ali panicznie bał się parteru i dlatego tak zawalczył...

Pisałem nawet, że Lesnar to żaden wyznacznik bo to był cień samego siebie z marną stójką, ale oczywiście Ali to bydzie miszcz UFC.

A teraz już bez hejtowania - zlekceważył totalnie BFa, nie skończył walki kiedy mógł, trzymał ręce na kolanach to niech teraz cierpi Dalej w to uwierzyć nie mogę jak można było coś takiego zrobić, mięc wygraną w kieszeni i dać się tak styrać... MA SA KRA!

Brawo Big Foot i tyle.

Teraz pół działu w żałobie będzie Co na to psychofani Reema? Może w końcu trzeźwo spojrzycie na to, że był niesprawdzony w MMA. Wyrównana, nudna walka z Werdumem. Masakra na Lesnarze któremu kupa wylatywała z gaci. Rogers? Duffee? Thompson...

W K1 miał naprawdę dużo szczęścia tego dnia - Saki złamana ręka i 2 razy mniejszy od Aliego, Aerts ledwo żywy, a raczej pół martwy po walce z Schiltem. Zresztą Spong prawie go usadził.

Mniejsza z tym, mam nadzieję, że wróci i już nie będzie lekceważył nikogo bo w HW każdy ma szansę trafić i to się dzisiaj potwierdziło

Stawiam na JDSa w walce z Reemem.


Aldo w pierwszych dwóch rundach wyglądał fenomenalnie, jak kat-morderca który powolutku wymierzał karę Edgarowi, jednak jak zwykle się pojawił problem kondycji więc nie wiem ja bym go chyba jednak nie widział z Pettisem czy Bensonem w LW Dobra walka, Frankie jak zwykle pod koniec się rozkręcił.

Rashad - coś Ty k***a chłopie zrobił? Co on myśli, że walką z cieniem wygrywa się walkę? Porażka Overeema go dobiła czy co? Masakra Jakby tak walczył z Andersonem to by skończył gorzej niż z Moczidą!
ANDERSON BY ROZNIÓSŁ W PYŁ 90% LHW Henderson, Shogun, Gustafsson, Glover, Rampage, Rashad, Lil Nog. Co oni by mu mogli zrobić? Podać ręcznik?

Tylko Jones lub Machida by coś ugrali z Pająkiem

MAIA LECI PO TSA Z GSP!!! KOZAK KOZAK KOZAK. 1-2 walki i ma TSa w kieszeni

Ogólnie dziwna gala, nudna trochę, momentami nawet bardzo ale tragedii nie było.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-02-03 07:27:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469




Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-02-03 07:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dremor pozbierasz się

Mi się po porażce Shoguna z Jonesem też odechciało oglądać jakichkolwiek walk ale szybko wróciła zajawka

Ali wyglądał fatalnie to fakt, siłowo ok ale w stójce tragedia. Imo to zlekceważył BFa 100% i tyle, a nie żadne kontuzje

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-02-03 07:32:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
bulletskat
Buhehehe Dawać teraz JDS vs Reem, JDS ma duże szanse na znokautowanie Koniny.



Czaarny scenariusz którego praktycznie nie dopuszczałem się sprawdził. Z mega ciekawej walki Cain vs Reem może wyjść kupa i co wtedy?
A Silva vs Cain? NIE!!! Po takim gwałcie stopa nie zasługuje na rewanż! Bardziej bym widział teraz:
Silva vs JDS.
Reem vs ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Bigfoot powiedział, że każdy wie, że Overeem nie ma cardio i serca do walki haha słuchajcie i dobrze 2 mc temu powiedział, że jak jest pod presją zmienia się z lwa na kota, nie lubiałem Bigfoota, bo mu odj**ało po walce z Fedorem jeśli nie odj**ie mu teraz to może Bigfoota polubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Reem vs JDS będzie na 150%. Bad Blood jest hardkorowy, Dana nie przepuści takiej okazji do zarobienia $$

Z kim Cain obroni teraz tytuł to ja nie wiem

Albo i wiem - Werdum jak wygra z Nogiem ma w kieszeni TSa. I taką walkę Cain vs Fabricio chce bardzo obejrzeć

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-02-03 07:36:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cain vs. Bigfoot 2
JDS vs. Reem

to najlepsze zestawienia a nie rewanże ala Reem vs. Bigfoot a tym bardziej nie JDS vs. Cain 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ehhh, ostatnio jedyna osoba której kibicowałem i wygrała to był Cain, a tak to wszystko w chvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Cain vs. Bigfoot 2

Nie będzie tej walki stawiam 20 zł, że nie będzie

Cain vs Werdum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 156 LIVE

Następny temat

letnie obozy mma

WHEY premium