SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 156 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44081

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Maia najbardziej mi zaimponowal z calej gali, wage wyzej mial problemy wlasnie z zapasami, tutaj ciska wszystkimi az milo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tak Maia vs. Fitch przejęzyczenie klawiaturowe
no ciekawsza niż Lil Nog vs. Evans no szukał tego poddania, ale ogólnie nic ciekawego nie było tzn ciekawe było to, że to Maia obalał i kontrolował Fitcha i że Fitch tak dobrze broni prób poddań i to wszystko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A mi się Maie oglądało nieźle. Miło było patrzec po prostu na tak niecodzienny widok:)

Co do nudy to faktycznie Evans vs Nog to kapota absolutna. Jak Evans chce mieć jeszcze raz ts-a to z takim nastawieniem będzie go miał, ale w UFC Undisputed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jak chyba większość osób, myślałem, że Maia będzie miał problemy z obaleniem Fitcha, ale jak już zapnie trójkąt na brzuchu to RnC murowany.

A tu całkiem na odwrót.

Tak czy siak piękny występ, pokazał, że typowe BJJ obalenia w stylu tulimy + podcięcie mogą świetnie działać nawet przeciwko mocnym zapaśnikom.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
" Sa rzeczy ktore nie przejda sa zawodnicy co cala swoja kariere buduja na walce w zwarciu wejsciach do poldystansu z unikami rotacyjnymi itp. Co im z tego wszystkiego jak w MMA zaraz zostana sklinczowani." alez ja wiem ze tacy typowi strikerzy mogą szybko polec w MMA,ale z reguły tak sie dzieje gdy walczą z Grapplerami(vide Ignashov,Leko), niekoniecznie by musiało by tak byc(i Imo by nie było) gdyby nawet dzis walczyli np.z JDSem
"CroCop to akurat przyklad zawodnika ktory bardzo dobrze przystosowal swoj kickboxing do MMA. Ale on zawsze mial dobry timing byl jak na swoje czasy silny bardzo alteltyczny, szybko zalapal takedown defense."
Miras to Imo miał po prostu talent do zapasów(TDD), taki Nog czy Werdum tego nie maja i nigdy miec nie bedą(chociaz na glebie .... wiadomo )
"A nawet i on sie pogubil i swoje w stojce wylapal jak Fedor/Gonzaga zaczeli mieszac stojke z obeleniami."
tylko ze Fiedzia przed walka z Mirkiem katował stójke u "profesora" Hoosta bo wiedział że bedzie mu ciezko z CroCopem
"Hunt to jeden z moich ulubionych zawodnikow, on jest twardy i na dobra sprawe moze sie bic w kazdej formule, ale szalu w MMA nie zrobil." no własnie tylko jak do tej pory to najlepszy Imo obecny stójkowicz w HW, (BTW tak mi się przypomniało apropo wczesniejszych przykładów ze Fiedzia tez nie za bardzo chciał sie z nim bic w stójce,a przeciez Mark to tylko" kickboxer i nic więcej),Cain by go pokonał Imo na glebie,ale JDSa cienko z nim widzę.
"W ogole dajesz przyklady za czasow pride gdzie duza czesc to byli jednowymiarowcy, dzisiaj mamy coraz wiecej wszechstronnych zawodnikow, o dziwnych walkach gdzie byla duza dysproporcja warunkow fizycznych nie wspomne." Ja osobiscie nie przepadam za określeniem "jednowymiarowcy", dla mnie jednowymiarowcy to np. James Toney(szkoda że Randy stójki z nim nie spróbował ) ,albo np. Royce(chociaz go uwielbiam),Karelin, albo Ray Mercer, albo w.w. Ignashov i Leko,ale Pridowców to raczej ciezko nazwac jednowymiarowcami
"wiec skoncz swoje glupie teksty " sam skoncz swoje marne wypociny> a juz Ci szedl taki fajny post ale nie mogles wytrzymac bez zlosliwosci, widac masz to we krwi"
dobra z mojej strony luz

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2013-02-05 22:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kto niby w PRIDE w ciężkiej był jednowymiarowy? mówię tu o czołówcę?
Cro cop miał świetne TDD,barnett nic mu nie mógł zrobić w jego gardzie(widzieliście co barnett zrobił z takim 120 kilowym rogersem czy Kharitonovem)Cro copowi g**** mógł zrobić.Tak nog poddał Cro copa ale CC wtedy z 1 rok MMA ćwiczył.

Werdum może był WTEDY jednowymiarowy i zawodnicy z Hammerhouse czyli Coleman czy Randleman,chociaż ten drugi znokautował CC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
studencikz
Cro Cop wie co mówi, zna to z autopsji jemu też kiepsko szło w UFC po odstawieniu sterydów.


mam nadzieję ,że poważnie tego nie piszesz ,chyba ,że myślisz ,że biorą tylko ci co wpadli na koksie i ,że nie da się tego obejść

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-02-05 22:48:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Mai wycinki pierwsza klasa, naprawdę, jak podszkoli stójkę to chciałbym zobaczyć jak obroni sie przed nim GSP, chociaż on jest rónie silny jak Maia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Może z tymi jednowymiarowymi zawodnikami faktycznie przesadzilem jak piszecie o Toneyu:) Tak czy siak za super wszechstronni to oni tam nie byli Jonow Jonsow, Velasquezow, czy Pettisow nie mieli. Z ciezkich to chyba Fedor byl najbardziej wszechstronny na swoje czasy. Sport idzie do przodu w niesamowitym tempie a pokolenie wyszkolone od podstaw do MMA powoli dopiero wchodzi. na rynek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 156 LIVE

Następny temat

letnie obozy mma

WHEY premium