SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 156 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44077

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dokladnie liczy sie marketing. Z marketingowego punktu widzenia najlepsze zestawienie to Reem vs JDS. Ali ma ogromna ilosc fanow i ta porazka tego zapewne nie przkresli. Bedzie tez bad blood, pewnie obaj beda sie nasmiewali z siebie za poprzednie porazki.
Caina natomiast zestawil bym z Werdumem kosztem Nog'a (jakas niespodziewana kontuzja przed finalem TUF'a i Cain niczym Spider ratuje gale). Gala w Brazyli, przyjedza mistrz, dobrze sie sprzeda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
E tam. Skoro Anderson walczył z Maią, który niewiele wcześnie zaliczył KTFO w 5 sekund od Marquardt'a, to Cain może zawalczyć znowu z Bigfootem. W ostatniej walce juha się polała, ale Antoni raczej blisko krainy wiecznych łowów nie był. Ja bym wolał to niż, czekać aż Werdum skończy kręcić TUF'a.
Z resztą walka z Nogiem jest zaplanowana na czerwiec, zatem Cain by siedział na dupie do jesieni. To niedopuszczalne

Tak na dobrą sprawę pewnie poczekają na Hunt vs Struve.
Oni się nadają - Stefan ma 4 wygrane z rzędu, Hunt 3.
Więc w maju-czerwcu dałoby radę coś z tego skręcić.

A po za tym qtas.

W ogóle jeszcze niedawno w HW w ogóle prawie nikogo nie było, więc po paru latach dobrej koniunktury można na chwilę obniżyć standardy, aby coś się działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@PLŚ to przesadziłeś ja bez spania na 13 na uczelnie pojechałem, bo spamowałem w temacie po gali zamiast spać tylko miałem zmuła potem i głodny byłem, bo mi bufet zamkneli na uczelni a przerw nie było dłuższych niż 15 minut żeby gdzieś jechać

to jasne, że liczy się marketing, ale to nie znaczy, że mam się z tego powodu cieszyć albo nie wylewać swoich żalów, ja nie jestem większość jak większość fanów z Ameryki/Polski.. mnie interesują zestawienia najlepszych a zwłaszcza tych co sobie zasłużyli wygranymi a nie gadką czy medialnością..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Przecież to nie zwycięzca Overeem vs Silva miał dostać TS a jedynie Overeem pod warunkiem, że zwycięży. Szału nie ma. Alistaira zatłucze i Junior, i tym bardziej Cain, ale z Juniorem chętnie bym go zobaczył, żeby wszyscy, co twierdzą że JDS jest przereklamowany wreszcie uwierzyli, że się mylą W ogóle to czy w historii MMA był przypadek ukształtowanego już zawodnika, który nie odnosił rewelacyjnych sukcesów w jednej kat. wagowej, poszedł kat. wyżej i wymiatał ? Alistairowi przybyło masy, ale mam wrażenie, że umiejętności od lat hamuje stagnacja, bo nie miał na przestrzeni długiego czasu wymagających rywali. Dla Caina na chwilę obecną nie ma za bardzo odpowiedniego przeciwnika. Chętnie bym go zobaczył z DC, może nawet z Barnettem. Oczywiście można mówić, że ani jeden ani drugi nie zasługuje, ale ja na to tak nie patrzę. Walka/zestawienie ma być przede wszystkim ciekawe, dopiero potem uczciwe. Silva niby mógłby coś więcej pokazać w rewanżu, ale to nadal drewniany kloc i z mobilnością Caina równać się nie może.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kurde, po tej fali hejtu na Reema od dosłownie wszystkich (Cro cop, Dekkers, i cały kvrwa internet) mam marzenie żeby powrócił i udowodnił niedowiarkom ile jest wart. Ale czy powróci?

Bo jeżeli jego przegrana faktycznie zależała od zlekceważenia BF-a, to jest szansa. Gorzej jeśli czuje cały czas oddech komisji i branie trochę innych dawek koksu wpłyneło na jego występ.

Tak naprawdę na czym stoimy z Reemem w UFC okaże się w następnej walce. Bo być może że będą go tak pilnowali że formy jak z Lesnarem miec nie będzie. Ale ja tam w niego wierzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Dremor no ja myślałem ,że on się jeszcze bardziej skoksi do tej walki ,a tu się okazało ,że był testowany co miesiąc w takim wypadku to musiałbyć czysty

Co do BJ penna to koleś mu napisał na twitterze ,żeby wyjechał na 3miesiące do jakiegoś campu zbił do 145 i zrobił rozp****** w FW to mu odpisał ,że by mu się gorzej walczyło bo by musiał rodzinę zostawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No to też inna rozkmina- czy Reem faktycznie koksi aż tyle że się wyróżnia na tle innych, którzy przecież kokszą a dają radę w UFC, czy może po prostu ma na pieńku z komisją i go pilnują jak nikogo i w następnej walce wyjdzie totalnie zalany i ledwo osiągnie limit ciężkiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i znów się gadka o koksie zaczyna aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Reem z większą masą mięśniową to Reem wolniejszy i przede wszystkim z gorszym cardio..
Dremor przed walką napisałeś mi: "czy będę mówił, że Bigfoot nie był w formie jak go Reem rozjedzie [czy coś takiego]"
Alistair nie zrobił żadnej krzywdy Bigfootowi i padł kondycyjnie w dodatku go lekceważył, ale to nie przez to przegrał, bo lekceważenie Reema skończyło się wtedy gdy Bigfoot w 2 rundzie kopnął te 2 leg kicki i trafił i wtedy go Alistair sprowadził, potem bezsensownie zamiast w głowe to w body shots w parterze się bawił i jeszcze bardziej się zmęczył..

Overeem powinien być mniejszy jeśli chce być lepszy to jest moje zdanie, on siłe uderzenia nawet jako wychudzony LHW miał a jako mutant mu tak samo szkodzi na formie jak gdy zcinał wage..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale co to ma do mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dremor
Kurde, po tej fali hejtu na Reema od dosłownie wszystkich (Cro cop, Dekkers, i cały kvrwa internet) mam marzenie żeby powrócił i udowodnił niedowiarkom ile jest wart. Ale czy powróci?



Pewnie, ze powroci. Reem juz raz sie dzwignal po serii porazek i tak bedzie tym razem. Imo po prostu zlekcewazyl Bigfoota, a cardio w cale tak zle nie wygladalo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 156 LIVE

Następny temat

letnie obozy mma

WHEY premium