SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 135 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161



Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze półciężkiej
205 lbs.: Jon Jones pok. Quintona Jacksona przez poddanie (duszenie zza pleców),1:14 runda 4

Główna karta:

170 lbs.: Josh Koscheck pok. Matta Hughesa przez KO (uderzenia w parterze), 4:59 runda 1
265 lbs.: Mark Hunt pok. Bena Rothwella przez jednogłośną decyzję, 30-27; 29-28; 29-27
265 lbs.: Travis Browne pok. Roba Broughtona przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
155 lbs.: Nate Diaz pok. Takanoriego Gomiego przez poddanie (balacha), 4:27 runda 1

Walki w Spike TV:

155 lbs.: Tony Ferguson pok. Aarona Riley przez TKO (przerwanie przez lekarza), 5:00 runda 1
185 lbs.: Tim Boetsch pok. Nicka Ringa przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27

Pozostałe:

145 lbs.: Junior Assuncao pok. Eddie’ego Yagina przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-26; 30-27
135 lbs.: Takeya Mizugaki pok. Cole’a Escovedo przez TKO (lewy sierpowy i uderzenia), 4:30 runda 2
205 lbs.: James Te Huna pok. Ricardo Romero przez KO (prawy podbródkowy), 0:47 runda 1

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-09-25 06:15:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
>Na początku też pisałem, że Shogun nawet w świetnej formie raczej nie wygrałby z Jonesem. A teraz wydaje mi się, że jednak mógłby dać radę.



A ja po walce z Rampage utwierdziłem się w przekonaniu , że na JJ nie ma mocnych w tej kategorii.


Ktoś tu pisał, że Jones ma słaby boks, owszem może ma słaby, z Rampage nie miałby żadnych szans w wymianie ciosów, aczkolwiek ile razy go Quinton trafił? Młokos dostosował game-plan pod przeciwnika i zneutralizował jego mocne strony. Na Machide pewnie też coś wymyśli.

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-09-26 19:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Po pierwsze, muszę to napisać: A NIE MÓWIŁEM?

Już w dyskusjach 100 razy pisałem że się przypomnę i się przypominam Choć przewidzenie tej walki imo nie jest żadnym sukcesem

ALE! Pierwszy raz przeciwnik Jonesa nie wyglądał przy JJ jak trzecioligowiec. Rampage bardzo dobry balans ciała

Jones walczył na początku bardzo ostrożnie, jestem ciekaw czy to respekt przed Rampagem i jego ciosem, czy przesiąknięcie Gregiem.

Pewnie jedno i drugie. Grunt, że pierwszy raz nie było gwałtu i mam nadzieję że efektywność walk JJ nie powtórzy historii walk GSP, oby!

Walka jak Adamek - Kliczko, z tą różnicą, że Adamek nie miał nic do powiedzenia a Rampage mimo mocnej przegranej nie wyglądał jak dziecko przy JJ.


Main Card imo średni. Zaskoczył Hunt no i ładnie Josh pojechał. No i Ferguson tradycyjnie w pierwszej rundzie, dobry jest

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-09-25 06:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Fajna konferencja po gali była, właśnie się skończyła

Fighters were awarded $75,000 bonuses.

Fight of the Night: Jon Jones vs. Quinton Jackson
Knockout of the Night: Josh Koscheck
Submission of the Night: Nate Diaz

Zgadzacie się z tą walką wieczoru?





Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-09-25 07:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Walka wieczoru? Czy ja wiem... Na pewno wśród widzów mogła wzbudzić największe emocje. Ale dosyć jednostronny pojedynek to był. Jones pokazał jak należy trzymać przeciwnika na dystans. Jeden side kick (za którymi ktoś na forum tak tęsknił) chyba zrobił coś w kolano Jacksonowi, to było bodajże pod koniec 3 rundy. Kolano wygięło się w drugą stronę. Mogło tam coś się naderwać.
Dremor to że nie było gwałtu nie znaczy że Rampage był wymagającym przeciwnikiem. Ja jakoś nie widziałem by Pejdż zrobił coś w tej walce, był gorszy w każdym aspekcie i co mniej najbardziej zaskoczyło był słabszy fizycznie. Ciekawe co Rashad pokaże teraz.
Koscheck na początku walki trochę dostawał od Hughesa, który prostymi celował w oko, które wcześniej uszkodził Kosowi GSP. Widać że Kos miał lekki strach przed dostawaniem w to oko. Ostatecznie jednak wygrał i potężne młotki uśpiły Matta.
Nie spodziewałem się aż takiej dominacji Diaza w walce z Gomim. Naprawdę porządny występ Nate'a po ostatnich porażkach

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ten "wybryk" Jonesa trochę chamski, rzucać przeciwnikiem który przestał się bronić z powodu końca rundy to każdy może.

Co do silniejszego fizycznie Jonesa to nie zauważyłem.... Natomiast zupełnie zneutralizował Rampage, nawet jeśli nie mógł go obalić. Niestety, Rampage kiedy bywa ładny i techniczny, to jest też klapnięty na stopach i wolniutko się porusza. Nie udało mu się ani jednej bomby nawet blisko łba Bonesa umieścić.

Diaz jest generalnie bardzo mocny w LW, nie wiem, po kij on się pchał do tego 170, gdzie go stłamsili... A Gomi to od tej niespodzianki w Sengoku to niestety lekka tragedia. Zawsze miał cienkie cardio i parter, ale teraz w ogóle wszystko ma cienkie, polowanie na yebany hadoken prawą ręką to wszystko co robi. :(

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
no to pozostal tylko evans.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
i machida

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
no tak.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8986
dla mnie jackson dał dobrą walke i jestem mile zaskoczony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
****a...





wypowiem sie pozniej moze

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24990
Dobra gala. Walka wieczoru spoko, nie mogę się doczekać walki Shoguna z Rampage'm w Japonii :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 135 Live

WHEY premium