SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzem:Patrycjusz Wróblewski i Userzy -trening na masę barków i tricepsów

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 14351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728698
Oczywiście-ruszamy o 11:00 :)


Zdjecia live z programu bedą tradycyjnie w galerii-pod okienkiem filmowym:


https://www.sfd.pl/Aktualności__Kulturystyka_i_Fitness-f144.html

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-09-27 06:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728698
Jak to przeważnie bywa-byłem trochę wcześniej,godzinke wcześniej.,..:

Ale koniecznie chciałem wypróbowac nową maszyne Hammer na klate.

Zrobiłem 8 serii,i maszyna jest świetna-klatka sie ładuje idealnie dzieki nietypowemu ruchowi rączek-coś miedzy wyciskaniem na sztandze a wyciskaniem hantli .

Jak ktoś będzie w pobliżu-polecam!








Powoli uczestnicy się zbierali

Pojawili sie dodatkowo przyciągnięci osoba Patrexa-Sylwia Klaczyńska,trenier mistrzów SFD Artur Śliczny oraz Mr Universe Piotr Klojzy,który aktualnie trenuje w Słodkiewicz Gym & Fitness.








Pojawił się i sam Patrex,czyli nasz dzisiejszy Mistrz Patrycjusz Wróblewski







Pojawili się też nasi aktywni forumowicze:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728698
Ruszamy z treningiem barków:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728698
Sylwia wręcza prezent od firmy SFD dla Patrycjusza,dziecka i jego mamy:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
i co to było w końcu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
Bardzo fajne spotkanie, gigant seria - ciekawa metoda treningowa. Duża intensywność, choć nie było to jeszcze maximum ze względu wiadomo liczby uczestników. Patrycjusz spoko gość, duża wiedza na temat treningów, diety itd. Dziękuje sfd, że mogłem uczestniczyć w takim treningu.
Ciekawe ćwiczenie na triceps, prostowanie drążka pod chwytem.
Okazja do poprawienia techniki.
Podekscytowany treningiem, zostawiłem w szatni kurtkę z kluczami, spodnie i ręcznik. Mam nadzieję, że odnajdą się te rzeczy. Pozdro

Zmieniony przez - mrhavoc w dniu 2014-09-27 20:18:50

Zmieniony przez - mrhavoc w dniu 2014-09-27 20:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 136
Było Mega, czekam na styczeń :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728698
To zaczynamy trening barków:szykować sprzęt i jedziemy..:)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Super trening, ja niestety z Konradem trochę się spóźniliśmy, ale wyszło to nawet na dobre bo było by nas i tak za dużo, a tak to gdy ekipa skończyła z Patrycjuszem barki to my zaczeliśmy z Konradem jechać to samo, tylko w dwójkę... tak samo było z tricepsami. Kolejny raz fajna organizacja ze strony forum i oczywiście relacja zdjęciowo/filmowa Mastiego... .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728698
Napiszcie coś o wrażeniach mieśniowych po tym treningu-czuje się ?

Ja mam klatę i plecy fajnie obolałe po treningu na hammerach u Radka a zrobiłem tylko po 8 serii....
Ten nowy na klate-rewelacja!!!

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-09-28 12:53:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAMIENNA RZEŹBA 2014

Następny temat

---MR.OLYMPIA 2014---

WHEY premium