SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzem:Patrycjusz Wróblewski i Userzy -trening na masę barków i tricepsów

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 14346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Kolejna część-Patrycjusz zdradza tajemnice treningu tricepsów.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
I ostatnia część filmu z tego programu-już nie na siłowni ale mysle,że także bardzo ciekawie.

Oprócz Patrycjusza też można usłyszeć Artura Ślicznego .

Czyli:pytania i odpowiedzi:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Było bardzo sympatycznie a trening u Radka jak zwykle super. Wczoraj miałam problem żeby leżeć na grzbiecie A dzisiaj trzeba jechać dalej....klatka i bic z Anią (Diablica).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Witam, mieliśmy przyjemność potrenować z Patrycjuszem barki i tricepsy. Było nas sporo dlatego zdarzały się przestoje, gdyby nie to trning byłby super intensywny, na szczęście pompa dopisywała. Co do tricepsa zrobiłem tylko 3 obwody bo zagadałem się z Arturem . Patrycjusz pozytywny facet, wie co mówi, chłopaki z forum równiez pozytywni, pozdrawiam. PS. dziwnie się siebie oglada na filmikach, nie wiedziałem że mam taką nadpobudliwość ruchową haha szczególnie podczas pytań i odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 136
Dzisiaj każdy ruch ramion czuje :) zakwasy na barkach konkretne :) ale to dobre oznaki dobrego treningu:) GIGANTSERIE są konkretne :)Na treningu zaj**ista atmosfera, patrycjusz wie co mówi, wie co robi można się duża nauczyć, nic tylko powdziwiac i leciec na trening :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAMIENNA RZEŹBA 2014

Następny temat

---MR.OLYMPIA 2014---

WHEY premium