SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzem:Patrycjusz Wróblewski i Userzy -trening na masę barków i tricepsów

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 14345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
Masti ja teraz mase zaczynam to forma bedzie taka przecietna. Mam nadzieje ze zostanie mi to wybaczone. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
no ja żałuje że mnie nie bedzie chciałem gościnie wpaść mam nadzieje że jeszcze będzie okazja do wspólnego trenningu ale finasowo nie było to możliwe :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Widzę właśnie jak ta Twoja słabsza forma się prezentuje:

bicepsy 50 cm....




Zmieniony przez - masti w dniu 2014-09-16 22:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
No niestety. heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Wszyscy kandydaci,którzy sie do dziś zgłosili są zakwalifikowani do programu


Widzimy sie 27 września(sobota) 2014 ,godzina 11:00(wiadomo,że warto być z 15 min wcześniej)


Strój sportowy(czyli fajna odzież ,lepiej w kolorach jaśniejszych-bardziej widoczne jest to na filmach i zdjęciach)


Adres:

Słodkiewicz Gym & Fitness

Poznań,Os Piastowskie 25 (pierwszy zjazd za mostem Królowej Jadwigi-po prawej stronie jest Biedronka-siłownia jest za Biedronka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
No to do zobaczenia. Zbierać siły! he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1517
Chciałem się zapytać czy jestem brany pod uwagę? Bo nie wiem czy mam planować coś innego ;) i oczywiście wolę się upewnić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Wszyscy,którzy zgłosili się w temacie-zakwalifikowali się


na program(info dwa posty wyżej.-jakby komuś coś wypadło i nie przyjedzie-napisać-moze jeszcze kogoś się znajdzie na jego miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
nic sie nie zwolniło ?:( przyjsc popatrzec mozna czy coś? akurat mieszkam 500m dalej :)

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
W razie czego też na listę rezerwową się wpisuję. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAMIENNA RZEŹBA 2014

Następny temat

---MR.OLYMPIA 2014---

WHEY premium