SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzem:Patrycjusz Wróblewski i Userzy -trening na masę barków i tricepsów

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 14340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Szykuje się!

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Niestety, ale ze względu na przeprowadzkę nie dam rady przyjechać. Nie ukrywam, że bardzo zależało mi na tym aby wspólnie poćwiczyć, dowiedzieć się czegoś nowego, podzielić się doświadczeniem. W każdym razie życzę wszystkim Uczestnikom jak i Mistrzowi dobrze spędzonej soboty. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem moją rezygnacją.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Sztywny-dobrze ,że napisałełeś,że nie przyjedziesz-zaraz uruchomimy rezerwy-chłopaki-podać swoje dane antropometryczne,i zdjęcie-zaraz uzupełnimy skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
Wzrost 180cm
Waga 85kg
Staż 1,5 roku około

14:53 mam pociąg powrotny, wyrobię się? Pozdro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Myślę,że tak-najwyżej się prędzej zwolnisz i dostaniesz zadanie domowe-jak Patrycjusz pozwoli..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Troche zmian u Patrycjusza-rodzinka się powiększyła o,pewnie przyszłego pakera.....:)

Jeszcze raz -gratulacje!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Prowiant-batony,napoje dla uczestników programu już przybył......

Mam nadzieję ,że też przybędziecie gotowi na trening barków i tricepsów:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
A jasne koszulki sponsora sfd?

Inaczej wszyscy będziemy w czarnych

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Koszulek niestety nie ma...

Ale jak ktoś będzie w za ciemnej koszulce-po prostu ją ściągnie...-i po kłopocie




Zmieniony przez - masti w dniu 2014-09-23 17:45:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Dotarła też tajemnicza paczka-skromny okolicznościowy upominek od SFD dla Patrycjusza ,maluszka i jego mamy.....

Patrycjusz otworzy ja przed kamerami-ciekawe co to może być? :)


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAMIENNA RZEŹBA 2014

Następny temat

---MR.OLYMPIA 2014---

WHEY premium