SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening nóg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
apok sęk w tym ze brzuch chciałbym miec kaloryfer...i nie wiem czy 2x w tyg wystarczy ? a nogi trenuje pojawiaja sie rozstepy tzn ze rosna i czy moglbys mi podac cos lepszego niz 6 weidera na brzuch ?


a ta ankiete to jak mam wypelnic ?

Zmieniony przez - Floydd w dniu 2009-11-30 18:01:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 471 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10261
Na brzuch chociażby ABS II lub ABS w 8min.

Ręka myje rękę, dbaj o swoją szczękę...

Tylko dieta, a nie kreatyna, zrobi z ciebie dużego skur***na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
Czy to wystarczy 8 min dziennie ? ogolnie na 6 weidera schodzi mi 1h dziennie i nie ma zadnych oszalamiajcych efektow wiadomo cwicze ja dopiero 2 miesiace cos tam widac...ale nic specjalnego (gdy cwicze krotko czuje ze to za malo zeby byly osiagi czy to dobre podejscie ...?)


Zmieniony przez - Floydd w dniu 2009-11-30 21:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 471 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10261
Poszukaj na YouTube "ABS w 8min", masz wszystko pokazane na filmiku, wierz mi, ze można się zmęczyć...:D

Ręka myje rękę, dbaj o swoją szczękę...

Tylko dieta, a nie kreatyna, zrobi z ciebie dużego skur***na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
no dobra spróbuje :D a cwiczysz to sam ?? sa jakies dobre efekty ? dlugo cwiczyles zanm byly jakies konkrety ?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ogolnie na 6 weidera schodzi mi 1h dziennie i nie ma zadnych oszalamiajcych efektow

Właśnie dlatego nie ma efektów - zajeżdżasz brzuch niepotrzebnie. Jeżeli ćwiczysz nogi 2 razy w tygodniu to podczas przysiadów brzuch pracuje bardzo mocno, trenowanie go (brzucha) więcej niż 2 razy w tygodniu mija się z celem i prowadzi do przetrenowania. Nigdy nie ćwicz brzucha w przeddzień przysiadów, jeden z głównych filarów Twojej prawidłowej technicznej postawy będzie przemęczony.

Kaloryfer uzyskasz dzięki odpowiednio niskiemu poziomowi tkanki tłuszczowej - pewnie już masz wyćwiczone mięśnie brzucha, tyle że ukryte pod kołderką tłuszczyku (nie musi być go wiele, ale zawsze psuje efekt).

Wg mnie nie ma sensu żebyś ćwiczył nogi dwa razy w tyg. Jeden porządnie wykonany, ciężki trening i nogi puchna a siła idzie w górę.



Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-11-30 22:16:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 471 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10261
Ćwiczyłem tym systemem (ABS w 8min) 2 miesiące i są lepsze efekty niż po 6 weidera. Po 6 weidera nie miałem żadnych efektów.
Teraz ćwiczę:
Unoszenie prostych nóg w leżeniu 5x20
Skręty tułowia na maszynie (ćw. 8 w atlasie ćwiczeń) 5x20
W serii łączonej:
Skłony tułowia z linką wyciągu siedząc (ćw. 7 w atlasie ćwiczeń) 5x20
Skłony tułowia z linką wyciągu klęcząc (ćw. 9 w atlasie ćwiczeń) 5x20

Ręka myje rękę, dbaj o swoją szczękę...

Tylko dieta, a nie kreatyna, zrobi z ciebie dużego skur***na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 471 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10261
Ćwiczę brzuch 2-3 razy w tygodniu

Ręka myje rękę, dbaj o swoją szczękę...

Tylko dieta, a nie kreatyna, zrobi z ciebie dużego skur***na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
Hubert trafiles w samo sedno...masz racje mam miesnie brzucha pod malutka warstewka tluszczyku..z daleka je widac co nie co...ale z bliska juz mniej o wiele mniej a nogi chyba powinienem robic 2x w tyg wg wskazowek apokalipsy poniewaz jak wczesniej napisalem moje nogi sa chude w korpusie jestem lepiej zbudowany niz moi kumple ale nogi to zawsze mnie denerwuje jak goscie nigdy nie cwiczyli a maja duzo grubsze ogolnie plecy rece i klatka ladnie wszystko..ale ten brzuch teraz katuje i mysle ze masz racje ze go przemeczylem cwiczac 6 weidera 2 miesiace dzien w dzien pod rzad tylko weekedny wolne od cwiczen
nogi cwicze :
Przysiady 3x 8-6-4
Wykroki z hantlami 3x 8-6-4
Martwy ciąg na prostych nogach 3x 8-6-4
Tylko nie wiem wkoncu ktore cwiczenia zastosowac na brzuch jest tylko tego ze juz sie gubie...czy zostac przy 6 weidera? czy stosowac ten ABS ? ale to robi sie co dzien wiec jak mowisz to mija sie z celem...wiec sam nie wiem co na ten brzuch zastosowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 471 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10261
6 weidera też robisz codziennie
Jeżeli chcesz zwiększyć masę nóg to rób:
Przysiady 4x 12,10,10,8
Wykroki z hantlami 3x 10,8,8
Martwy ciąg na prostych nogach 3x 10,8,8

Ręka myje rękę, dbaj o swoją szczękę...

Tylko dieta, a nie kreatyna, zrobi z ciebie dużego skur***na

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szerokie plecy - trening w domu.

Następny temat

Plan na mase

WHEY premium