SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening klatki piersiowej na wakacje- do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
duże-nogi,plecy,klatka
małe-bic,tric,barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
To zależy od rodziaju treningu , w FBW (racja to nie śa liczby sztywne) podałem minimum ale moja propozycja to od 6-8 na małe partie i od 9-12 na duże partie .
Wiadomo zależy to od organizmu , kondycji człowieka . Tylko każdy musi poznać sowje Ciało , jeśli zrobi trening z minimum i będzie czuł że może zrobic więcej to wiadomo , że dołoży tą jedną serie. Pamiętaj więcej nie znaczy lepiej. NIech zacznie od minimum i najwyżej dołoży tą jedną serie.

pzdr

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
ok no to nie zostaje mi już nic jak brać się do roboty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1453
no wiec nie mow ze sie nie znam

Cwicze bo lubie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
na małe partie podałeś dobrą ilość serii ale na duże podałeś od 12 -14, a to już za dużo

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1453
12-14 to za duzo? no prosze cie, na klate ja robie np 3 cwiczenia po 4 serie,ale na plecy robie 14.

Cwicze bo lubie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
chyba w splicie

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 960
Małe partie to takie jak bicepsy, tricepsy, łydki, przedramiona, kaptury. Duże partie to mięśnie nóg, grzbietu, klatki, naramienne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Znalazłem coś takiego to chyba rozwieję wszystkie wątpliwości

Trening na masę-oparty powinien być na ćwiczeniach podstawowych(przysiady, wyciskania, uginania i wyprosty ramion, itp.)z wolnymi ciężarami(sztanga, sztangielki)-ilość serii kształtować się powinna następująco: na duże grupy mięśniowe(np. klatka, grzbiet, uda) ok.12-16 serii, na mniejsze(np. łydki, bicepsy, tricepsy) ok. 9-12 serii(ponadto 1-3 serii rozgrzewkowych w obu przypadkach),ilość powtórzeń 6-12,przerwy pomiędzy seriami ok.2-3 minut. Każda grupa mięśniowa trenowana raz w tygodniu. Czas trwania:4-8 tygodni. Oczywiście jest to tylko bardzo ogólny zapis, a od tych zasad są odstępstwa, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na te same bodźce.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Teraz mam jeszcze jedną prośbę:

Klatkę piersiową można podzielić na wewnętrzną zewnętrzną i dolną część(moje wnioski). Jeśli się mylę to piszcie. Teraz prośba: mógł by ktoś zaproponować po kilka ćwiczeń z takim podziałem jak podałem wyżej(lub innym jeśli jest on nie prawidłowy). Dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Dodam jeszcze kilka moich zdjęć sami oceńcie co trzeba by zrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN FBW DO LEKKIEJ POPRAWY

Następny temat

Trening na masę i rzeźbę - do oceny

WHEY premium