SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening klatki piersiowej na wakacje- do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
pompki na poręczach (te w wersji na klatke oczywiście)


Zmieniony przez - Smagers w dniu 2010-06-18 23:04:45

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1453
nooo smagers to tak klate katuje ze szok ;d swietnie cwiczenie :)

Cwicze bo lubie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
dzięki za odpowiedzi jak macie jeszcze jakieś pomysły co zrobić z tą moją nieszczęsną klatą to piszcie. A że nikt nie odpowiedział co myśli o tym http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-wykonac-6-cwiczen-na-klatke-piersiowa postanowiłem że będę robił to przez trzy miesiące a później podzielę się z wami spostrzeżeniami i efektami wrzucę też zdjęcia przed i po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
a te pompki na poręczach można zrobić na poręczach krzeseł? i co myślicie o Pompkach na krzesłach? dobre są czy nie i ile ich robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
Czekamy na relacje

tak można robić na krzesłach


Zmieniony przez - Smagers w dniu 2010-06-19 12:34:06

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 960
wiesz Dragon92 co mnie przeraża w Twoim planie? Że najwiecej ćwiczeń jest na klate i bicepsy (nasz ukochany zestaw dyskotekowy ).
"2 serie po 10 podnoszenie sztangielek w opadzie" myslę, że chodzi Ci o unoszenie hantli bokiem w opadzie tułowia. Dziwi mnie, że wykonujesz więcej serii na bicpesy niż na barki. Poza tym na barki to za mało powtórzeń. Cwiczeń na plecy brak...
Jak chcesz rozbudować klatkę przy niewielkiej masie? Powinieneś zrobić trochę masy najpierw chciales konstruktywnej wypowiedzi to ja dostales

Zmieniony przez - BorPo w dniu 2010-06-19 15:49:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17687
BorPo wyluzuj to jest "sezonowiec"
I ciśnie że niby bym nie wytrzymał 1h na tańcach ta...
Wytrzymaj u nas na trg KB 10min suchoklatesie

Pain is temporary,pride is forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
BorPo to właśnie są konstruktywne odpowiedzi jakich oczekiwałem. I właśnie interesuje mnie trening na masę jak możesz coś mi zaproponować to bardzo chętnie poczytam i może zastosuje a jeśli chodzi o barki i plecy to też masz racje że jest ich mało a wynika to z tego że mam ogólnie dobrze wyrobione mięśnie pleców przynajmniej według mnie dość silne po prostu pracuję trochę fizycznie na gospodarce ale klata jakoś nie bardzo się powiększa a nogi to wystarczy mi na tańcach trenować i tak mam cały tydzień zakwasy. Czekam na Twoje propozycję masz SOG'a. A co do Ciebie MatiKoks to wiesz co daj se luz i mi też bo szkoda mi czasu na czytanie Twoich odpowiedzi nic nie wiesz i tylko gadasz. A jak jesteś taki mądry to proszę bardzo przedstaw plan dla mnie który będzie intensywny da dość szybko wyniki i przede wszystkim zwiększy masę mojej klatki piersiowej jak dasz radę to zrobić to masz SOG'a i moje podziękowania a jak nie jesteś wstanie tego zrobić to
to proszę Cie pisz sobie gdzie indziej. Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
od tego że poskaczesz na parkiecie mięśnie Ci nie urosną , a Nogi to podstawa, to jedna z Twoich większych partii i ćwicząc ją powodujesz wyrzut hormonów które są potrzebne do rozrostu wszystkich mięśni w ciele. Plecy to też bardzo duża partia mięśni.


Chcesz dobrą radę żeby przybrać na msie??
1. DIETA !!!!!!!!!!!!!
2. FBW. 2 zestawy 3x w tygodniu .

pzdr

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Jaką dietę proponujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN FBW DO LEKKIEJ POPRAWY

Następny temat

Trening na masę i rzeźbę - do oceny

WHEY premium