SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening klatki piersiowej na wakacje- do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Jeszcze mam kilka pytań:
jak chce ćwiczyć masę to lepiej więcej serii z mniejszym obciążeniem czy mniej serii a większe obciążenie?

I czy jak nie mam zakwasów to bodą mi rosły mięśnie czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1453
bodą bodą,to wolny kraj
rób 30 pompek i bedzie masa a tak serio na wolnych ciezarach powtorzenia w zakresie 12-8 do 12-14 serii na duze partie 6-8 na małe

Zmieniony przez - bialychelm w dniu 2010-06-19 22:48:17

Cwicze bo lubie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
Bialychelm: nie wiesz to się nie wypowiadaj pzdr

na duze partie 9 serii na male 6 . powtorzenia w zakresie 6-12.

dieta z nadwyzką kaloryczna na jakies 300-500kcal na plusie
zreszta z tym do dizłu odżywianie
pozdr

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 960
Dieta wysokowęglowodanowa z bilansem kalorycznym na plus. Rzecz jasna rezygnujesz ze wszelkich napojów gazowanych, fast foodów, chipsów itp lub je mocno ograniczasz bo to sa puste kalorie. Oczywiscie duzo bialka nawet do 3,5 g / kg masy ciala. Taniec+ siłownia+ biegi/rower- troche tego duzo. zrezygnowalbym na Twoim miejscu z biegow/roweru. 6-7 posilkow dziennie. Z rana duzo wegli a aim blizej nocy to wiecej bialka. po trg posilek z wegli i bialka. Poczytaj o diecie na forum bo jest tego mnostwo. Co do trg to raczej fbw. Skoro masz 2 hantle 10 kg to chyba można z nich zrobic jeden wiekszym ciezarze i juz mozesz wioslowac poza tym zwykly drazek jest chyba najlepszy na szerokie plecy i malo kontuzjogenny.
proponuje taki fbw:
przysiady z hantlami 3 serie
wisoslowanie hantelm w opadzie tulowia 3 serie
pompki klasyczne w szerokim rozstawie dloni 3 serie
wyciskanie hantli siedzac/ stojac 2 serie
wyciskanie francuskie hantla siedzac 2 serie
uginanie ramion z hantlami (mlotki) 2 serie

drugi dopisze pozniej. PS za poznos ie wziales za budowanie plazowej sylwetki ale zycze powodzenia

Zmieniony przez - BorPo w dniu 2010-06-19 23:40:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
To ja zaproponuje B
Wykroki z hantlami 3s
szrugsy stojąc 3s
Jak możesz skołować coś w stylu ławeczki (może to być podłużna pufa, pare desek poukładanych itp) to możesz zrobić wyciskanie hantli 3s , a jak nie no to pompki 3s
arnoldki 2s
unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 2s

pzdr

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Dzięki teraz to mi pomogliście a czy późno to nie wiem bo tak na prawdę to chce mieć efekty po wakacjach więc może jeszcze zdążę ale i tak będę trenować dalej thx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1453
Smagers,gdzie popełniłem błąd?

Cwicze bo lubie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
a tak serio na wolnych ciezarach powtorzenia w zakresie 12-8 do 12-14 serii na duże partie 6-8 na małe
tu popełniłeś błąd .
powt. w zakresie 6-12 , 6s na male partie , 9 na duze

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 960
Smagers to nie są sztywne liczby. Np barków raczej nie rozbuduje się 6-10 powtórzeniami w serii. Niektórzy na tą samą partię robią 9 serii a niektórzy muszą robić nawet 12-14 serii. Oczywiście to co napisałeś też jest prawdą ale wg różnych źródeł założenia mogą się minimalnie różnić. Ja np. tricepsów nie rozbudowałbym 6 seriami w splicie. Minimalnie robię 8 serii. Nie można SZTYWNO określić ile powtórzeń, serii, jakim ciężarem bo każdy organizm jest inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
co mam rozumieć przez małe partie a co przez duże partie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN FBW DO LEKKIEJ POPRAWY

Następny temat

Trening na masę i rzeźbę - do oceny

WHEY premium