SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening klatki piersiowej na wakacje- do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217


to jest gdzieś z pół roku temu full napięte mięśnie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217


to ma luzie jak widać klaty prawie nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217


Tak jest teraz i mam wrażenie że mam trochę za dużo mięśni po bokach w porównaniu do reszty ale i tak strasznie dużo mam do zrobienia.

Czekam na wasze komenty i propozycje co z tym zrobić zwłaszcza jak wyrównać klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
płasko ale masuj dalej z dobrą michą


zrob taki plan na klate:

pompki na poreczach 5s 12-10
wyciskanie na skosie dodatnim 5 seri 12-8
Combo con eks 4s 12-10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Combo con eks co to? wiem jestem strasznie nie poinformowany wybacz :/

I jak byś mógł trochę przerobić ten plan na domową wersje był bym bardzo wdzięczny, bo nie mam dostępu do siłownia ech ale spróbuje sobie sam zrobić ławeczkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 960
Moim zdaniem nie warto na tym etapie robić dokładnego podziału treningu klatki na trening poszczególnych części. Sam przed chwilą napisałeś, że koncepcją treningu na masę powinny być ćw. wielostawowe więc na nich się skup. Oczywiście można dodać ćw. typu rozpiętki, uginanie ramienia z łokciem opartym o kolano. sztrugsy itp. Powo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
no tak rozumiem tylko martwi mnie ten nie równy przyrost mięśni ale poczekam jeszcze na odpowiedź davidooo ale to co mówisz też zastosuje, SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co ci moge powiedziec wazysz malo masz mała mase wszystkie miesnie male ale jak zaczeniesz dobrze jeść i cwiczysz napewno efet bedzie nie mysl ze w miesiac czy dwa trzba cwiczyc ciezko bardzo ciezko

BorPo przeciesz napisalem mu same cw cwielostawowe aha i nie ma czegos takiego jak sztrugsy


Drago zamiast combo con zrob zwykle rozpietki
aha mam nadzieje ze cwiczysz tez nogi i plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 960
Davidoo pisałem posta jak Twojego jeszcze nie było. Odnosił się on do pytania Drago92 jak ma ćwiczyć poszczególne elementy klatki te ćw co napisałeś to ćwiczenia wielostawowe zgadzam się. I oczywiście chodziło mi o SZRUGSY

Zmieniony przez - BorPo w dniu 2010-06-21 10:29:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Możecie sprawdzić? Ujdzie w tłoku?

Poniedziałek (Klatka)
Klatka:
Wyciskanie sztangielek 4s 12p
Pompki na krzesłach 2s 20p
Rozpiętki 3s 10p
Pompki na poręczach (krzesłach) 3s 10p
Wyciskania z klatki piersiowej w staniu 3s 15p
Środa (barki i plecy)
Barki:
arnoldki 2s 10p
Unoszenie hantli bokiem w górę 2s 10p
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 2s 10p
Plecy:
Wiosłowanie 3s 10p
szrugsy stojąc 3s 10p
Czwartek (nogi i biceps)
Nogi:
Przysiady z hantlami 3s 15p
Przysiady wykroczne 3s 10p
Biceps:
Uginaie w podporze o kolano 3s 10p
Młotki 3s 12p


Nie wiem czy ten biceps razem z nogami pasuje ale oceńcie Wy i wyśmiejcie jak trzeba :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN FBW DO LEKKIEJ POPRAWY

Następny temat

Trening na masę i rzeźbę - do oceny

WHEY premium