SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do Legii

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
Mam 17 lat i planuje za jakieś 1,5 roku wstąpić w szeregi Legii Cudzoziemskiej.Prosiłbym o porady na temat treningu który pomógłby mi się tam dostać(zaznaczam że jestem totalnym początkującym) ale także o oceny tej formacji na dzień dzisiejszy oraz o próby wybicia mi tego pomysłu z głowy a także o utwierdzanie mnie w mojej decyzji.Z góry dziękuje za wszystkie wypowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
wyszukiwarka
poczytaj sobie tez posty gino. np ten https://www.sfd.pl/temat99745/ 

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
Właśnie takiej sytuacji chciałbym uniknąć zawczasu wziąść się za odpowiedni trening.ale dzięki napewno skłoni mnie to do głębszego przemyślenia sprawy i bardziej odpowiedzialnej decyzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
No widzisz chłopie ja też ide do Legii za rok. Najważniejsze jest bieganie. Do zażygania, ile wlezie i tylko długie dystanse min. 7 - 10 km. Poćwicz trochę na siłowni, na drążku, marszobiegi w terenie min.20 km. Pochodź też na jakiś sport walki. Najlepiej boks, kickbox, taibox. W Legii bójki są na porządku dziennym, a gdy widzą że nakopiesz silniejszemu lub starszemu stopniem do może dostaniesz awans albo szacunek wśród kadry. Jak chcesz się więcej dowiedzeć o Legii to moje GG 6855012. Poczytaj też http://radziu_s.webpark.pl/legia_cudzoziemska/ 
W tamtejszej księdze gości która służy za forum można się sporo dowiedzeć. Tamtejsi kolesie też idą do Legii. Ja tam jestem pod nickiem goris. Zapraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
standard: z tego co słyszałem maszeruj albo zdychaj, 200 km w 3 dni z manelami to norma. i to bym trenował gdybym szedł w legię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
W Legii bójki są na porządku dziennym, a gdy widzą że nakopiesz silniejszemu lub starszemu stopniem do może dostaniesz awans albo szacunek wśród kadry

jasne napewno za nakopanie starszemu stopnie dadza ci awans uwazaj zebys sie nie przeliczyl i nie dostal karceru na ten przyklad

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 272
popieram goscia z kotem na obrazku za to bys awansu nie dostal co najwyzej karcer albo jakas kare no chyba ze bylby po***any dowodca kompani i chcialby jakiegos lola co to sie uwaza za silnego bo wiedzial by ze ma swojego pupila ktory zrobi wszystko :P

"Nejlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to za ******ły. Banda młokosów wpisuje kompletne d****stwa . Dzajcie sobie luzu ****a. Jak nakopiesz starszemu stopniem to najpierw dostajesz taki wycisk że nie wiesz co się z tobą dzieje,później wrzucają cię do karceru na kilka tygodni. Myślisz że to koniec? nie na koniec cie wywalają na zbity pysk oczywiście bez możliwości powrotu.

Co do treningu to ćwicz co napisał ci ten koleś ja bym jeszcze do tego dodał zjadanie na dzień ok.1,5kg robaków(dżdżownice,muchy pająki zgniłe jajka) to zachartuje twoją psyche. Chodź w zimię w krótkich spodenkach i koszulce a najlepiej to nago dodaj sobie jeszcze zachartowanie na ból
biczowanie sznurem i przypalanie żelazkiem. no po takim treningu to cie przyjmą na 100% i zrobią od razu generałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
hhe

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
MOzecie mi jeszcze powiedziec czy Legia Cudzoziemska jest nadal tak dobra jesdnostka jak kiedy. Czy ona istnieje jeszczetylko pop to zeby istniała i nic pozatym???

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 272
h_erektus myslisz ze samo okaleczanie sie jest dobrym sposobem?? ;/

"Nejlepszą obroną jest atak"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmm ciekawy przypadek podczas walki

Następny temat

Choroba zapasnicza

WHEY premium