SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dodatkiem do Kickboxingu może być trening ACT?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Elosz...
Mam do was pytanko czy dodatkiem do kickboxingu, może być trening ACT na siłowni? (chodzi o ten z obwodami).
Później będzie FBW.
Pozdrawiam Morfyn....

"Bijąc słabszych udowadniasz, że jesteś nikim."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
odpuść sobie act szkoda czasu na niegobierz się za fbw lub split (partia dwa razy na tydz.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Pewnie ze moze byc, dobry na wytrzymalosc jest
Pozniej mozesz sobie FBW zrobic tak jak mowiles, jezeli priorytetem jest kick to w split sie nie baw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
no ACT czy ja wiem czy zły też dobry ale na wytrzymałość a pod kickboxing to bardziej FBW albo jakaś dynamika z piłką lekarską lub innym wolnym ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Tutaj masz fajne ćwiczenia na dynamikę, może dorzucić sobie kilka do swojego planu.

https://www.sfd.pl/[ART]Dynamika_by_Marcin_VB-t452639.html 

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Ja jestem początkujący, tak więc chyba ACT jest dobry dla mnie czytałem troche, no i pisalo żeby dynamikę robić po 2-3 miesiącach treningów, czyli po ACT sobie zrobie FBW + kilka ćwiczeń na dynamikę,

może być?

aha i nie wiem co wybrać, split czy FBW??
nie mam priorytetów, wszystko na równi, moge jedynie powiedzieć że mam szybko przedni prosty, ale to chyba każdy ma ;p

I jeszcze jedno, jak trenuję na dynamikę, to mam szybko podnieśc ciężar całym ciałem? czy jak? bo zawsze tylko byly filmiki, a nic nie bylo napisane jak to wykonywac

Zmieniony przez - Morfyn555 w dniu 2010-02-12 21:03:53

"Bijąc słabszych udowadniasz, że jesteś nikim."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
ACT pozniej FBW jak dla mnie bardzo dobrze.
Split jest lepszy dla kulturystow FBW dla fighterow sam zadecyduj
Co do cwiczen na dynamike to tak, masz jak najszybciej podniesc ciezar, ale nie tak zeby cala technike diabli wzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
ok thx, zrobie ACT, potem FBW, a po nim sie zobaczy,

po kazdym treningu act doloze po 1 cwiczenie na dynamike (3 w tygodniu) 3 cwiczenia.

dodatkowo rano i wieczorem 25 zwyklych pompek, 25 pompek szeroki rozkrok na piesciach do kąta prostego, 25 pompek nogi na kanapie niskiej, 100 pompek krotkich
+ rano i wieczorem rozciagniecia, + skakanie na skakance


i tka nie mam co robic a lubie trenować i to bardzo ;p

moze tak byc?

"Bijąc słabszych udowadniasz, że jesteś nikim."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
ta gimnastyka rano i wieczorem nie ma większego sensu ale jak chcesz to rób , lepiej sobie rano idź pobiegać interwały i po nich sobie zrobisz takie jakieś pompki przysiady wyskoki itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michał Olaś - HL zawodnika!

Następny temat

[ART]Mowa Ciała - dowiedz się co czuje twój przeciwnik.

WHEY premium