SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do Legii

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
przecierz on zartuje

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 272
heheheh a ja myslalem ze na serio <lol2> ale lol ze mnie :P pozdro i sorki za niporozumienie :P heheheheh

"Nejlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Legia nie istnieje tylko po to aby tylko istniała tak sobie (jakie cymbały musiały by być z francuzów aby płacić setki milionów euro na utrzymanie tej jednostki a w zamian nic nie dostawać). Chcesz wiedzieć czemu francja ma lc to czytaj:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,katn,,wid,6087505,widn,50 ofiar antyfrancuskich protest�w,wiadomosc.html

Mój kuzyn uczestniczył w zniszczeniu tych sił zbrojnych. Mam jeszcze zdjęcia które mi nadesłał.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,katn,,wid,6122785,widn,Embargo na dostawy broni do Wybrze�a Ko�ci S�oniowej,wiadomosc.html 

Ci co zginęli byli z jednostki mojego kuzyna.


Spędził tam ok.1 roku i mam mase zdjęć z wybrzeża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
Czy istnieje możliwość przesłania mi tych zdjęć? Proszę o kontakt moje GG 1463012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 262
nie warto iść do legii ,kasa choć dobra ale nie polecam ,zwiedzisz świat pracę po legii też dostaniesz,ale pomyśl dobrze i logicznie zanim tam pójdziesz, sprawdź się też w bieganiu,bo potem nie będzie odwrotu!!! pozdrowienia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2128
Byc może komuś pomoże
http://www.br-legion.com/pl/index.html 
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Ten dział nie przestaje Mnie zaskakiwać, tyle powiem

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mlkv myślę,że masz rację,coraz więcej d****nych wypowiedzi twardzieli,piętnastolatków w dziale,którzy zamiast się nauką zająć,za dużo wzorców z filmów gangsterskich czerpią i wpadają pisać głupoty.Z drugiej strony temat samoobrony/combatu to dość specyficzny temat,czasami rozkminiam,żeby jakoś dział rozkręcić,aby stał się ciekawszy,ale ciężko wymyślić jakieś nowe tematy,tu nic nie biegnie w tempie MMA,nie ma tyle newsów,no i nie ma zawodów...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisał kiedyś na forum były żołnierz z legii, że legia jest dla maminsynów i ciot, że wykorzystują francuscy oficerowie żołnierzy do innych zadań i nikt się nawet nie sprzeciwia, że nawet żonę musi dowódca jednostki zatwierdzić - to jest to co On opisywał na forum

Francuz jest leniwy i cfany i po to im legia - bić murzynów i innych którym kiedyś odebrali ziemię, to tak jak by wstąpić do amerykańskiej armii i bić indian upominających się o własną ziemię
Francuzi nawet do gry w piłkę nożną wykorzystują murzynów, patrz Euro 2012. chcesz być kopany po dupie tylko za to że jesteś z innego kraju? przyjedź do Anglii, stąd przynajmniej możesz wrócić wcześniej niż po 5 latach
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmm ciekawy przypadek podczas walki

Następny temat

Choroba zapasnicza

WHEY premium