SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening core a brzuch | split

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1455
cześć

Chciałbym dołączyć trening core w jeden dzień nietreningowy do mojego planu split.

Z tego co czytam to główny nacisk w tym treningu kładzie się na mięsnie brzucha gdzie jak widze dostają konkretny wycisk.

Jak myślicie, czy w takim przypadku mogę odpuścić brzuch ( który normalnie trenuje razem w dniu z nogami ) ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
z czego się składa ten trening rdzenia ?


i ogólnie na jakich ćwiczeniach bazujesz w swoim treningu ?

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2014-02-13 13:46:36

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1455
Zamierzam stosować ćwiczenia z tego linku
http://www.bodybuilding.com/fun/beginner-core-training-guide.htm
( na dole jest kilka przykładowych treningów core )

Mój trening bazuje na wolnych ciężarach - przysiady, wiosłowanie ze sztangą itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Szczerze szału nie ma z tych zestawów jak chcesz dobre ćwiczenia na rdzeń zrób sobie na koniec treningu 4 serie planka i 4 serie side planka i rdzeń przetrenujesz wespół z ćwiczeniami złożonymi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1455
Na koniec którego treningu ? Wtedy gdy ćwicze nogi z brzuchem czy obojętnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
nigdy nie trenujemy mięśni rdzenia dzień przed najcięższymi treningami najczęściej nóg i grzbietu choć takim dniem mogą być też barki jeśli używasz w nich ćwiczeń typu snatch, high pull itp

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1455
Ok. Wielkie dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Haste / redukcja / nie ma opierdzielania siea!

Następny temat

Czy trening domowy mi się opłaca?

WHEY premium