SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening brzucha - kiedy ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
niedawno zmieniłem miejsce ćwiczeń i tam nie bardzo są warunki żeby brzuch ćwiczyć. Zawsze robiłem go zaraz po treningu. Brzuch mnogę robić w domu, ale kiedy byłoby najlepiej. Na siłce ćwicze w czwartek, sobotę i poniedziałek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Możesz w dni bez treningu lub kiedy przyjdziesz z siłowni.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1374
Viren dobrze Ci radzi :) tylko nie próbuj robić przed treningiem brzuch to bardzo ważny mięsień jego zmęczenie mogłoby znacznie utrudnić Ci poprawne wykonywanie ćwiczen na siłowni, jeśli chciałbyś spalać brzuch to najlepiej rano na pusty żołądek.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
mógłbym robić rano tylko, że robię plan na masę - to nic nie przeszkodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
Raczej nie :)
Wyprowadźcie mnie z błędu :P Ja przed właściwym treningiem na siłce zawsze ćwiczyłem brzuch to znaczy delikatnie ale jednak dość dobrze go czułem. No i rzecz jasna po treningu już właściwie go ćwiczyłem. Tak doradzał mi instruktor na siłce i wszystkie koksy o wieloletnim doświadczenie. Zawsze mówili ze delikatny trening brzucha przed ćwiczeniami to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
arnold zawwsze robił brzuch jako rozgrzewkę przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Brzuch po treningu a nie przed bo jest stabilizatorem całej postawy razem z prostownikami.

Rano ale po posiłku nie na czczo.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
No mówiąc o ćwiczeniu przed treningiem nie miałem na myśli katowania brzucha ale rozgrzewke po której delikatnie czuć brzuszek :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
co drugi to większy teoretyk, rób tak, rób tak, nie rób tak,
po prostu ćwicz ten brzuch i tyle, czy zrobisz rano, czy przed spaniem, po treningu czy przed treningiem jeden chvuj, jak będziesz robił systematycznie to efekty będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
al2

przelozy sie to na progres innych partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena FBW przy cyklu kreatynowym

Następny temat

Potrzebuję waszej pomocy! (dieta,ćwiczenia)

WHEY premium