SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenie brzucha systemem A6W czy trening brzucha co 2 dni?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
Witam ; )
pytanie jw. Nie wiem czy lepiej trenować brzuch jak przy A6W systemem dziennym, cały cykl 42 dni i tydzien regeneracji, czy stałe ćwiczenie brzucha (kilka ćwiczen, kompleksowo pobudzające mięsnie brzucha) co 2 dni?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Zdecydowanie 2 sposob. Poczytaj o ABS 2. O wiele bardzies skuteczny niz A6W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
żaden abs i a6w nie zastąpi przemyślanego treningu na brzuch z użyciem ciężarów. Czy to trzymanych na klatce, czy też podwieszonych no nóg lub trzymanych nad głową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
borat- na początku mięśnie mogą być takie słabe że żadne obciążenia nie będą potrzebne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
wellcome7 - słuszna sugestia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
właśnie- znasz jakiś dobry patent na podwieszenie ciężaru do nóg? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
hmmm moje mięśnie brzucha są już bdb rozwinięte IMO (fotka z profilu robiona lata temu więc nie sugerować się ) więc nie wiem czy na mnie coś podziała ten ABS II. PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
skro foto w profilu jest nie aktualna i teraz jest "bardzo dobrze" to z pewnością znasz się na treningu brzucha i wiesz co i jak robić a co za tym idzie temat jest niepotrzebny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
potrzebny bo chcę wiedziec 5-) z reszta mozna trenowac latami nie mając doświadczenia zbyt dużego i robić COŚ INTUICYJNIE, myśląc, że robi się to dobrze ; ) z resztą jest to forum, więc każdy ma prawo pytać bez wzlgędu na staż ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
borat jakie radzisz cwiczenia z ciezarem na brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
pełne brzuszki na ławeczce z krążkiem położonym na klatce. Wznosy nóg na drążku z ciężarkiem przywiązanym do butów. do tego skręty w tych ćwiczeniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC W ROZPISCE TRENINGU NA MASE

Następny temat

trening na podciąganie

WHEY premium