SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a basen

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 393 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4085
Witam wszystkich.
Chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli w poniedziałek mam trening na siłowni to czy we wtorek mogę pływać na basenie mimo zakwasów. Czy w to nie doprowadzi do przetrenowania lub spalania mięśnia. Z góry dzięki za odpowiedź.

SSJ4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49721 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zaszkodzi ci a może pomóc.
Basen jest dobrym rozwiązaniem i możesz spokojnie iść na basen tak jak napisałeś w poscie.
Mięsień w środowisku wodnym dużo lepiej się regeneruje tak więc nie ma obaw że "spalisz" mięsnie.
pozdrawiam,
boban
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzieki za odp. Juz będe spokojniejszy :).

Śmierć jest nagrodą życia
SSJ4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91090
Ok-prawda,ale pod warunkiem,że pływasz z umie\arem-bez szaleństw-ok.30-60 minut-wolne tempo,no i jeszcze zależy również jaki stylem-jeśli np.robiłeś dzień wcześniej naramienne-to musisz wybrać styl najmniej angażujący właśnie te mięśnie podobnie do ćwiczeń jakie wykonałeś na treningu.Mówiąc najprościej-pluskać się,ale z głową.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pływam tylko żabką, bo innye kalecze :). Tez też kalecze ale najmniej :). I nie szaleja, bo kondycja nie pozwala :).

SSJ4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 729 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5325
Pływanie to moje drugie imię ;). Zawsze miałem ten sam dylemat.

Nie wiem, jak to jest z Tobą, ale ja na przykład zauważałem u siebie, że po treningu na basenie (45 minut kraulem non-stop - raz w tygodniu) widoczne "zmiany" rzeźby. Mam na myśli inny kształt klatki (jakby krótsza i wyżej położona), krótsze bicepsy skierowane bardziej do wewnątrz... i jeszcze kilka innych zmian formy mięśni.

Na dzień dzisiejszy zaprzetałem pływania, chociaż raz na jakiś czas idę się popluskać, bo kraul tak rozciąga kręgosłup, jak mało co i czuję się po tym świetnie.

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
Pozdrawiam!
Adson

Pozdrawiam!
Adson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja tylko zauważyłem poprawe w rzeźbie.Nic pozatym. Może po jakimś czasie będą widoczne jakies inne zmiany.

SSJ4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 729 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5325
Pływanie poprawia rzeźbę, ale miałem na myśli to, że rzeźba ta jest inna niż u kulturysty - ćwiczenia na basenie i ćwiczenia na siłowni kształtują ją na dwa różne sposoby.

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
Pozdrawiam!
Adson

Pozdrawiam!
Adson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cO LEPSZE WOLNE CIĘŻARY CZY MASZYNY?

Następny temat

Pompki

BF