SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tobiasz Rusek - sezon jesienny 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Jednak ladowanie juz od jutra az chce sie zyc odrazu

szybko zjesc ostatni posilek i spac juz chce jutrzejszy dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Sniadanie:



5 posilkow, dojda do tego 2 woreczki bialego ryzu i 600g ziemniakow





do ostatniego posilku 60g masla orzechowego

Szalu nie ma

Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-10-03 12:05:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Aż miło ;)
To ziemniaczki w piekarniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Udalo sie! podium, spelnienie marzen, 3-cie miejsce !

Relacje zdam jak bede mial dluzsza chwile, poki co relaks i zasluzone swietowanie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
I po zawodach

Jestem bardzo zadowolony z mojego startu, mimo naprawde ciezkich przygotowan i spania po 3-4 h na dzien udalo sie cos poprawic! progres jest a to dla mnie najwazniejsze i to tak naprawde jest sukcesem dla mnie a podium MPJ to jak spelnienie marzen!

Chcialbym podziekowac wszystkim ktorzy mnie wspierali, Rodzinie, Radkowi Slodkiewiczowi za cierpliwosc i wspolprace, ktora mysle uklada Nam sie bardzo dobrze, Dziekuje!

tak dla przypomnienia wrzuce fotke z 12 listopada 2012 - chyba cos sie ruszylo?



Co do samej imprezy, hala targow naprawde ladna, wszystko porzadnie zrobione, duzo miejsca, wygodne fotele na widowni, naglosnienie super ( pomijajac operatorow ktorzy odwalali straszna lipe... )

Pare zdjec z tel bo reszte obecnie ma siostra na komputerze, jak zgram i przejrze to cos moze jeszcze dorzuce

Moje chude giry jeszcze przed wiekszym ladowaniem





Rowniez przed wiekszym ladowaniem







troche zyl na ladowaniu









A jakie plany na przyszlosc wyjdzie wkrotce poki co dwa dni pojadlem sobie rozne dziwne rzeczy ale juz dzisiaj miche wyczyscilem w miare coby nie spuchnac jak balon, najwyzej jak bede mial na cos ochote to wrzuce za lub dodatkowo jako jeden posilek oszukany a nie caly dzien wpieprzania syfow

Cisniemy cisniemy dalej!




Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-10-07 10:29:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
no brawo brawo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
Gratki na prawdę świetna forma ! Należało się, zdjęcie które wrzuciłeś z masy a te dzisiejsze to maskara. Giry trochę chude ale ładnie pocięte !
pozdro !

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Dzieki! :)

Dzisiaj juz chociaz troche dluzej pospalem budzilem juz sie tylko z 3-4 razy takze moze niedlugo juz sie w koncu normalnie bede wysypial

Sniadanie:



zamiast jablek - brzoskwinie - aleeee mi smakowalo

micha pozniej

4x 200g piersi + warzywa + 50g ryzu

kolacja pewnie jajka chociaz zobacze

ok 19 trening sobie juz zrobie, tez jeszcze nie wiem co

co do nog, jeszcze chudo, ale pracuje nad tym, wazne ze jest progres od ostatniego razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Trening zrobiony, plecy, klatka, lapy taki pierwszy zeby sobie pomachac

po treningu 25 min schody

i po schodach muffinki post-workout



2 miarki odzywki ok 60g
50g owsianych
25 g rodzynek



Ladna pompa na treningu, troche wiecej pojesc i sie naladowac to az chce sie cwiczyc

Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-10-08 22:32:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Djmichol, Sopot 2021

Następny temat

Test - przed premierą

WHEY premium