SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77543

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
na kolejne zdjęcia trzeba będzie trochę poczekać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
to lipa , bo na podsumowaniu w tescie napisalas ze pozniej dasz jeszcze jakies fotki i nie dalas;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 461 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5319
Materiał dowodowy mówi sam za siebie Rewelacja! Kasiu masz jaja ,nie każdy by to wytrzymał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Z tymi jajami to bym nie przesadzal

Jak tam po cyklu sie uklada?:)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862


Zmieniony przez - grrubas w dniu 2010-07-20 17:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Jak tam po cyklu się układa?:)

A dziękuję, wyśmienicie. Waga na stałym poziomie 60kg, ciałko w bardzo dobrym stanie, jedynie nieproporcjonalnie do reszty powiększa mi się obwód bioder i męczą wzdęcia.

Zamieszczam aktualne zdjęcie





8tyg i 3dni

Poczęcie naszego Bąbelka nastąpiło na początku czerwca, także wychodzi na to że ostatnie trzy tygodnie testu targaliśmy ciężary i biegaliśmy razem. Jestem po USG i wszystko jest w porządku.

Zszokowana byłam, że trzymając michę w ryzach zaokrąglają mi się biodra i brzuszek tak szybko po załączeniu testu. Pozostałe objawy typowe dla ciąży kojarzyłam tylko i wyłącznie z efektami redukcji i odwodnienia. Na szczęście, ku naszej wielkiej uciesze, powód był inny

Wszelkie plany treningowo – dietowo – suplementacyjne uległy zmianie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
oooooo ja nie mogę:D:D:D:D


MAMUŚKA :*:*:*:*:*:*:*:*:* Jesteś BOSKA:):):) GRATULACJE:):):):):)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OMG!!!

GRATULACJE !!!

Czekamy na dziennik 2w1

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-07-20 17:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
super

miała być masa na jesień i będzie i to jak najlepszej jakości już Bąbelek o to zadba


wychodzi na to że ostatnie trzy tygodnie testu targaliśmy ciężary i biegaliśmy razem

maleństwo już w łonie zabiera się za ciężary

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-07-20 18:04:16

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Gratulacje dla obojga przyszlych rodzicow!!!

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

Następny temat

whey best mass - pytanie

WHEY premium