SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77540

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Chcą rozwiać Wasze obawy:
Tak, jest jeszcze co redukować i jest z czego zrzucać.
Wystarczy spokojnie do końca testu, więc się nie martwcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
a kim Ty jestes?;d

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Hahah Pitt Bull twoje pytanie mnie rozbroiło ;pp Łap sog'a !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Pitt Bull a kim Ty jesteś że komentujesz piersi mojej żony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
lwp3 hehe ;d

grrubas luzik , grzecznie zapytalem kim jestes bo nie mialem pojecia , a czesto zdarza sie jakis trol ktory *******i od rzeczy bez podania zadnych argumentow
jesli urazilem Cie komentarzem apropo piersi bardzo przepraszam , nie mialem nic zlego na mysli , rozumiem Twoje zdenerwowanie , sam bym sie wkurzyl jakby ktos tak pisal o mojej kobiecie
Pozdrawiam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Pitt

ale skomentowałeś pozytywnie, a piękno trzeba podziwiać

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Pitt Bull ale ja się wcale nie zdenerwowałem, odebrałem to jako komplement
Zdziwiło mnie Twoje pytanie w moją stronę, bo sądziłem że skoro reprezentujesz ActivLab to zajrzałeś do Żyrafki profilu
Koniec Offtopa, nie śmiećmy już. Pozdro

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2010-03-29 20:14:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639



Ciekawa rozmowa się rozwinęła, dobrze, że wszystko już jasne.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i komplementy. Jest co redukować, o czym wyraźnie świadczą zdjęcia z postu 1. Mam nadzieję, że z czasem dalej będzie tak ładnie, systematycznie lecieć fat, ale jednocześnie nie chciałabym być na koniec sucha jak wiór…….....zobaczymy co się da wypracować.

Zouzelina – witam w moim blogu redukcyjnym i dziękuję.

Tymczasem ekspresowa wypiska, dziś bez kolorków.
-------------------------------------------------------------------------------
DZIEŃ 15
Trening aero /29.03.2010 r. poniedziałek

Dziś planowałam poranną sesyjkę aero – rowero, a po południu siłowy. Udało się zrealizować jedynie aerobowy rano. Na resztę zabrakło czasu. Ogólnie ten tydzień będę mieć troszkę pomieszany – będą głównie aeroby + dwa dni siłowego. Na święta jadę do rodziców – tam będę mogła jedynie pobiegać. Zatem aerobowy tydzień rozpoczęty.

DIETA I SUPLEMENTY
SUPLE przed śniadaniem:
2 kaps. ACTIVLAB Carnitine3 ; 30 min. przed śniadaniem

1) whey ACTIVLAB Whey Protein 80 plus (40 g)
2) 3 jaja, płatki owsiane (100 g)
SUPLE przed treningiem:
2 kaps. ACTIVLAB Carnitine3 - 30 min. przed

*****trening aero*****
3) cyc, orzechy, surówka (marchew + jabłko)
4) cyc, orzechy, surówka (marchew + jabłko)
5) cyc, oliwa, marchewka, omega - 3
6) whey ACTIVLAB Whey Protein 80 plus (40 g), orzechy
B/T/WW --> 184/ 80 / 80 // 1806 kcal

Przez to całodzienne zamieszanie zabrakło w diecie węgli – miały być przed i po treningu siłowym, bilans podbiłam tłuszczami i białkiem. Poza tym wypadła też porcyjka BCAA, którą również miałam spożyć przed siłowym, szkoda, że do pracy nie zabrałam do aero. Chyba zacznę brać zapas BCAA, w razie zmiany planów treningowych.

TRENING Nr 12
Rowerek stacjonarny: 75 minut:
5 min – rozgrzeweczka
70 min- aero, tętno: 74 - 78 % Hr max.

Początek, tj. pierwsze 10 minut były dziś mega męczące, poza tym na sali gdzie pedałuję nie było czym oddychać, na szczęście szybciutko się wkręciłam i dalej było lekko. Siodełko dało się znowu we znaki, ale jest dobrze!!!!

Słodkich snów!


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2010-03-29 22:35:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Tralalaaaa za***isty wynik w talii sis, zazdraszczam:DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żyrafka, jedziesz jedziesz Powiedz proszę jak białko Tobie wchodzi w chwili obecnej kiedy to już kilka kilkanaście razy je piłaś? Dalej smakuje, czy szybko się nudzi?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

Następny temat

whey best mass - pytanie

WHEY premium