SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77492

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639



Lwp3 Być może spróbuję zamiast przed posiłkiem zażywać ACTIVLAB Body Fire przed treningiem.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DZIEŃ 68
Trening aero /21.05.2010 r. piątek

DIETA I SUPLEMENTY
SUPLE przed śniadaniem:
1 kaps. ACTIVLAB Body Fire

1) 3 jaja, jabłko (150 g)
2) jogurt naturalny (370 g), siemię lniane (30 g), marchew
SUPLE przed posiłkiem:
1 kaps. ACTIVLAB Body Fire

3) tuńczyk z wody, jogurt naturalny, szpinak, oliwa
4) 2 jaja, twaróg półtłusty, białko ACTIVLAB Whey Protein 80 plus, smak jogurtowo wiśniowy 15 g = serniczek wiśniowy /foto
*****trening aero*****
SUPLE po treningu:
25 g ACTIVLAB Recovery Drink


SUPLE przed posiłkiem:
1 kaps. ACTIVLAB Body Fire

5) twaróg półtłusty

B/T/WW ----> 138/ 79 / 58 // 1522 kcal
+ 2 kawy słodkie białe.

Serniczek wiśniowy - mniami




TRENING Nr 50
Bieg na świeżym powietrzu: 50 minut:
tętno: 72 % - 83 % Hr max;
biegłam spokojnie - starałam się tętno utrzymywać w zakresie 74 % Hr max (tj. 140), jednak przeważnie szło w górę,
tętno średnie - 147, max – 164
HR zone 2 (133 – 152): 73 % czasu
HR zone 3 (152 – 190): 25 % czasu
Kcal: 430
.

To był właściwie spokojny truchcik, biegłam późnym wieczorkiem – bardzo przyjemnie.

Teraz posiedzę jakiś czas w kuchni, żeby przygotować jedzono na jutro. Wyjeżdżam na weekend do Rodziców, szamanko muszę mieć przygotowane.
Dobrej nocy!

Zmieniony przez - zyrafka198 w dniu 2010-05-21 22:22:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
krewetki.....jak ty je przyrzadzasz? doprawiasz jakoś? czy zjadasz je w calosci? czy trzeba pewne czesci z nich odkroic bo sa nie jadalne?

chcialabym sprobowac krewetek tyle ze wlasnie widok mnie odrzuca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639



Tancerko – krewetki kupuję mrożone (one są już parzone i obrane - oczyszczone), wrzucam zamrożone do wrzątku - na siteczku - tak na ok. 8-10 minut i gotowe. Przyrządzasz sosik, jaki lubisz - wg uznania, wrzucasz do niego krewetki i już masz danie. To danie z papryką to były tylko krewetki zrobione w wyżej opisany sposób + papryka + trochę sosu tao tao do smaku (zielony) + trochę sosu sojowego + bazylia. Tyle wystarczyło, żeby były przepysznie przyrządzone Polecam!
Wcześniej jadłam w sosiku serowym (ale to było jako czit).
Te duże, które jadłam teraz były z kawałeczkami pancerzyka - obiera się to po przyrządzeniu - tj. po sparzeniu, podczas jedzenia. Można po prostu oderwać tę część ze "skorupką", ale szkoda, bo pod pancerzykiem jest jeszcze kawałeczek mięska. pancerzyk jest sztywny i nie jadalny, tj. ja nie jadam.
Można kupić też takie drobne, bez pancerzyka – same mięsko, też są gotowe tylko do sparzenia, przyrządza się tak samo.
Nie patrz na wygląd, na prawdę warto spróbować, choćby po to by móc samemu ocenić smak.
pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Zyrafko rpzbij sobie to 3*1 caps na rano 1 i przed treningiem 2 :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639



Pitt Bull – dziękuję za sugestię, zmienię od przyszłego tygodnia. To znaczy spróbuję tak zastosować, bo nie wiem czy dam radę trenować z takim uczuciem palenia od środka.
No właśnie - ta porcja przed treningiem (2 kaps.) ma być przed posiłkiem przedtreningowym, czy przez treningiem?
pzdr

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2010-05-22 00:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
przed treningiem z pol godzinki

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zyrafko, koniec juz bardzo blisko

Z niecierpliwoscia czekam na podsumowanie

A serniczek wyglada baaardzo smakowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Cześć sis
no szkoda że mnie wysypuje po krewetkach. Ale za
rok do nich wrócę powoli...

Jak długo chcesz ciągnąć cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Wow, serniczek wygląda super, też coś podobnego pokombinuję

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
no ja żałuję że nabiału nie mogę :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

Następny temat

whey best mass - pytanie

WHEY premium