SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
czytałam o dawkowaniu na naszym forum i przyjęłam 1 g BCAA na 10 kilogramów masy ciała

Kasiu no dobrze przeczytałaś...ale zauważ,że 10g proszku BCAA Xtra=5g BCAA tak więc musisz sypać około 15g


ja tak zawsze sypałam dobre 2łyżeczki na porcję,co wychodziło ok 14g i piłam przed (lub w trakcie) i po treningu


Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-03-17 13:57:38

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żyrafko, ja bym proponowała 20 g brać w porcji. Nie musi być koniecznie 1 g BCCA na kg masy ciała, a wiem, że jak można więcej sypac, to lepiej to robić. Uważam, że wtedy regeneracja jest lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639



Venka!!!!! dzięki - widać, że niedokładnie to przeanalizowałam, super, że wyszło na starcie, a nie później
Asariah - wiem, wiem, że można więcej

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2010-03-17 14:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Kasiu u Ciebie na instruktarz zawsze mozna liczyć Michy smakowite Energii na treningach Buziaki trzymaj się dzielnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
A kto tu się redukuje??
Dziewucho masuj

Trzymam kciuki,
nasza trójboistka postawiła Ci wysoko poprzeczkę
Nie zawiedź nas i walcz o piękniejsze ciałko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
wpisuję się coby powiadomki dostawać. Powodzenia!

P.S. Sprawdz priv

Zmieniony przez - Maya S w dniu 2010-03-18 07:46:09

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
jak Asariah- też proponuję brać większe porcje BCAA :) Bo to świetny produkt, ale żeby faktycznie działał to trzeba go brać jak najoptymalniej :)

Zwłaszcza, że to nie czyste BCAA tylko z glutą, więc propocje inaczej się rozkładają:):)

Na pewno jak zamówisz pomarańczkę, to będziesz sypała więcej i więcej :D:D:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
zyrafko powodzenia zycze ,trzymam kciuki i napewno bede sledzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639



Troszkę mnie nie było, przepraszam za zaległości - miałam urwanie głowy, ale już szybciutko nadrabiam wpisy i zaległe wypiski. Od poniedziałku wracam na normalne tryby w pracy i wreszcie będę mogła chodzić na rowerek. Przez te przeszło 2 tygodnie zdążyłam się za nim porządnie stęsknić!!!

Fala, Maya, Alexxa, Vajolet – dziękuję Kobietki!!! zapraszam, zaglądajcie jak najczęściej!
Alexxa – masa będzie na jesień, ale czysta, a nie z takim balastem galarety, jaki mam teraz.
Elaine – zwiększyłam. Na początku myślałam, że ta pucha BCAA starczy mi na 2 m-ce, bo źle liczyłam dawki jak wyżej widać. Jak będzie trzeba zamówić kolejną, to na pewno będzie to pomarańczka!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DZIEŃ 3
beztreningowy /17.03.2010 r. /środa
DIETA I SUPLEMENTY
SUPLE rano:
2 kaps. ACTIVLAB Carnitine3 ; 30 min. przed śniadaniem

1) whey ACTIVLAB Whey Protein 80 plus
2) jaja, płatki owsiane, żurawina suszona
3) cyc, ryż
4) cyc, orzechy
5) ser twarogowy półtłusty, orzechy włoskie
6) whey ACTIVLAB Whey Protein 80 plus
B/T/WW ---> 157/73/123 // 1787 kcal
Dodatkowe kalorie: piwo jasne. Zakładałam, że nie będzie alko podczas testu, ale to była wyjątkowa okazja.

Dodatkowo: Omega – 3

Wypadły mi w ciągu dnia 2 kapsy ACTIVLAB Carnitine3 – zapomniałam łyknąć, a przypomniałam sobie dopiero wieczorem.
Otwarta pucha z ACTIVLAB BCAA Xtra



-------------------------------------------------------------------------
DZIEŃ 4
Trening aero /18.03.2010 r. /czwartek
DIETA I SUPLEMENTY
SUPLE rano:
2 kaps. ACTIVLAB Carnitine3 ; 30 min. przed śniadaniem

1) whey ACTIVLAB Whey Protein 80 plus, banan
2) jaja, płatki owsiane
3) cyc, orzechy, warzywa
4) cyc, warzywa
SUPLE okołotreningowo:
2 kaps. ACTIVLAB Carnitine3 – 30 min przed
14 g (prochu) ACTIVLAB BCAA Xtra
- jw /foto/
/////trening/////
5) whey ACTIVLAB Whey Protein 80 plus, banan
6) cyc, oliwa
7) ser twarogowy półtłusty, orzechy włoskie
B/T/WW 178/ 89/ 66 // 1788 kcal
Dodatkowo: Omega – 3

TRENING Nr 3
bieg - 45 minut - trucht na świeżym powietrzu
Tętno w granicach: 79 – 83 % HR max.
HR Max: 181
HR w przedziale 2 (133 – 152) : 25 % czasu
HR w przedziale 3(152 – 190): 75 % czasu.

Fota bezpośrednio po powrocie z treningu:




Podsumowanie dnia:
Dziś po raz pierwszy w tym roku poszłam pobiegać!!!!! cieszę się jak dziecko. Kondycja nie jest najgorsza na dzień dzisiejszy. Cały czas biegłam spokojnie, tętno utrzymywałam na poziomie około 80 – 83 % Hr max. Pogoda była super, biegałam pod wieczór, a było cieplutko. Nie zasapałam się po tych 45 minutach, kondycyjnie mogłabym biec jeszcze dłużej, ale niestety odezwały się bóle w stawach – nie przyłożyłam się do rozgrzewki – bolały kostki i lewe biodro, tj. pachwina. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, że zaczęłam! Rok temu się rozbiegałam, potem miałam długą przerwę i wreszcie teraz zdecydowałam się wrócić do tej formy aktywności fizycznej. Wcześniej nie biegałam, bo było mi za zimno. Po treningu samopoczucie rewelacyjne! następnym razem wezmę ze sobą ISO ACTIVE.

Odczucia po spożyciu supli
W środę czułam się wyśmienicie, to znaczy nie odczuwałam żadnych zakwasów. Mimo, że trening poniedziałkowy i wtorkowy nie były na maksa to uważam, że zakwasy jakieś odczuwać powinnam. Tym bardziej, że miałam cały tydzień przerwy od treningów, a tu nic.
W środę nie miałam treningu, w związku z tym nie brałam ACTIVLAB BCAA Xtra. W czwartek od rana zaczęłam odczuwać zakwasy –pośladkowy i bareczki – czyżby dopiero odezwały się te po poniedziałkowym siłowym?
Dzisiaj (czwartek) wzięłam 14 g proszku ACTIVLAB BCAA Xtra na porcję przed treningiem, po wymieszaniu dość mocno się wzburzyło i zrobiła się gruba warstewka piany na wierchu płynu, która po chwili schodziła, nie przeszkadzało to w piciu.

ACTIVLAB Whey Protein 80 plus – już zdążyłam się przyzwyczaić do jego struktury, tj. gęstości. Bardzo smakuje mi to białeczko. Nawet rano, na czco pije się przyjemnie.
Relacja z przygotowania ACTIVLAB Whey Protein 80 plus : porcja 40 g, woda – 350 ml, (szejk er się wyrobił i przy mieszaniu białeczka nic nie przepuszcza.




POZDRAWIAM!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
co za lachon w tej bluzie

musimy się piękna ustawić kiedyś na jogging

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

Następny temat

whey best mass - pytanie

WHEY premium