SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test/Relacja - UNS FAT OFF

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9991 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
Jednak najlepiej się sprawdza całość przed treningiem.Szkoda że tylko w weekendy mam mozliwość trenowania rano.Daje naprawdę dobre pobudzenie i chęci do trenowania.Od momentu rozpoczęcia testu podkręciłam aero i wytrzymałość się zwiększyła.Jak na tą chwilę organizm nie wyrobił sobie tolerancji.Opinia oczywiscie na duzy plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
19 Dzień z FAT OFF

Co najważniejsze suplement ciągle działa i ciągle go czuje !

-wyraźnie rozgrzewa cale ciało!
-termogeza na wysokim poziomie!

to są czynniki które najbardziej odczuwam, biorę tylko 3kaps przed treningiem siłowym,rano na czczo mi trochę nie pasuje bo muszę najpierw mocno się nawodnić by mi się nie odbijało i nie było pieczenia przełyku,ale przed treningiem jak najbardziej!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Czas na kolejny wpis

Potliwosc caly czas na dobrym poziomie, a dziwne uczucie w zoladku przez pewien czas wciaz wystepuje. Pobudzenia wciaz nie odczuwam. Ogolnie moge powiedziec jedno, ten produkt jest dla mnie idealnym srodkiem...przedtreningowym. Dzieki niemu moge wykonywac treninigi przy bardzo wysokiej intensywnosci na wysokich obciazeniach wiec idealnie to co lubie

Jesli chodzi o efekty jestem zadowolony, ale to w podsumowaniu

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Test/Relacja - UNS FAT OFF

3 tydzień


Kolejny tydzień za nami. W tym tygodni w dwóch dniach treningowych dałem 4kapsy przed treningiem(2 dni ciężki trening) i 3kapsy(2 dni lżejsze treningi). Potliwość utrzymuje się bardzo duża, pobudzenie przy 4kaps. jak i 3kaps. identyczne bardzo delikatne, a wszystko inne na duży plus. Przy ujemnym bilansie myślę, że swoją cichą robotę by zrobił. Jak dla mnie jako pobudzacz przed treningiem sprawdza się doskonale. W ost. tygodniu może wrzucę 4kapsy. we wszystkie dni treningowe, ale z drugiej strony szybko będzie rosła tolerancja organizmu i będzie trzeba ciągle dokładać po kapsie. Póki co 3-4kaps. przed treningiem jest akurat.Podsumowanie testu lada moment w sumie i wtedy postaram się bardziej szczegółowo wszystko opisać - czarno na białym czy warto w taki spalacz inwestować pieniądze.

Pozdrawiam!


Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2014-03-03 15:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Minął kolejny, już trzeci tydzień.
Wrażenia nadal bardzo pozytywne
Przede wszystkim utrzymuje się pobudzenie, skupienie i wytrzymałość na treningu, do tego w dalszym ciągu potliwość zwiększona.
Zauważyłam też, że 3 kapsułki zmniejszają apetyt, nie jestem głodna do kilku godzin po treningu, i za to dodatkowy plus.
Przy trzech kapsułkach bardzo odczuwalne ciepło, grzeje jak piec
Mimo, że zwiększyła się tolerancja organizmu, to działa elegancko.
Więcej w podsumowaniu, ale jestem pozytywnie zaskoczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Ja cały czas lece sobie lajtowo 1kaps czy to przed aero czy siłowym, tak jak wcześniej pisałem nie czułem różnicy miedzy 1 a 3kaps więc po co więcej w siebie ładować? Na 1kaps czuje większą potliwość, wytrzymałość, lepiej się ćwiczy i o to chodzi. Jedyny negatyw to za każdym razem czuje pieczenie w przełyku/lekką zgage i bez różnicy czy popije większą czy mniejszą ilością wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4579 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522724
4 i ostatni wpis - znaczy ostatni przed podsumowaniem


wciąż lecę po 3 kapsułki codziennie

mam wrażenie organizm jednak się przyzwyczaił, bo nie odczuwam zbytniego pobudzenia, czy skupienia

wciąż fajnie grzeje w środku

potliwość na wysokim poziomie

palenie przełyku - całkowity brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
3 tydzień testowania

Po zmianie dawki(tzn zamiast rozdzielać w ciągu dnia to biorę 3 kapsułki przed aero) biega się super, mocno się pocę, delikatnie pobudza, bez problemu wytrzymuje te 40-50min (lepsza wytrzymałość, lepsza koncentracja, motywacja)
Jeśli chodzi o trening siłowy to tutaj bez zmian czyli delikatne pobudzenie, mocno się pocę, lepsza koncentracja, wytrzymałość.

Po za tym ostatnio nie odczuwam w ogóle głodu. Nie wiem tylko czy to dzięki spalaczowi czy przez tryb życia jaki aktualnie prowadzę.

Od razu po wzięciu kapsułek czuć jak mocno grzeje w środku dzięki czemu o 4.40 nie marznę na przystanku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4579 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522724
Ann..
mocno grzeje w środku dzięki czemu o 4.40 nie marznę na przystanku



Ann.. - you made my day ale fakt, grzeje ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
u mnie kazda porcja nadal to 3 capsy, szkoda, ze jest duza dawka kofeiny bo wtedy bym sprobowal dawkowac po 4, odczucia i dobre i nie, palenie w przelyku utrzymuje sie dalej ale za to potliwosc i uczucie ciepla na plus, ciekawe jak to sie bedzie mialo po zjedzeniu calej paczki

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko 12zł kg

Następny temat

co polecacie

WHEY premium