SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test/Relacja - UNS FAT OFF

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
drugi tydzien=druga opinia
porcja 3 caps brana przed kazdym treningiem,nie rozdrabnialem sie na pojedyncze capsy miedzy posilkami,jako, ze praktycznie codziennie mialem jakis trening
co do termogenika-za kazdym razem odbija sie malinami i przez jakies 30min od wziecia pali rura:/
nie ma ani yebniecia w czerep ani zadnego zejscia wiec jezeli ktos szuka czegos co dziala w tle bez zbytniego pyerdoniecia to moze brac ten spalacz pod uwage,co do wagi to mialem sie zwazyc ale jako,ze w weekend poszalalem z jedzeniem,nabralem wody az lydki i piszczele bola to wstrzymalem sie od sprawdzania bo wynik nie bylby prawdziwy,w tym tygodniu mam treningi znowu dzien w dzien wiec zanim mnie najdzie znowu pokusa nie do opanowania to postaram sie sprawdzic ten aspekt(wage)
co do wytrzymalosci/potliwosci itp to ciezko mi jeszcze ocenic tak powaznie jako,ze mam kilka roznych treningow gdzie jeden to np.muay thai na sali gdzie grzeja grzejniki inny to trening w pile na dworzu,jeszcze inny to sprinty/aero

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Minął drugi tydzień stosowania
wrażenia nadal bardzo pozytywne.

Siła działania zdecydowanie osłabła, efekt jest spokojniejszy, ale nadal lekko pobudza i grzeje. Potliwość na wysokim poziomie, skupienie również.
Osobiście nie widzę już różnicy między 2 kapsułkami a 3, efekt jest taki sam.
Jestem zaskoczona, że początkowe problemy żołądkowe minęły całkowicie i nie występują nawet jeśli popije mniejszą ilością wody, a mam bardzo wrażliwy żołądek, więc to na duży plus.
Bardzo fajne jest to, że występuje lekkie pobudzenie w ciągu dnia i nawet jeśli jakaś aktywność jest kilka godzin po spożyciu, to potliwość jest i tak zwiększona.
Spróbowałam również w dzień nietreningowy, 2 kapsułki przed posiłkami i naprawdę pomaga przy zmęczeniu. Mam jednak wrażenie, że u mnie efekt rzekomego zahamowania łaknienia jest odwrotny, bo byłam bardzo szybko głodna po posiłkach, jak i przez cały dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
2 tydzień testowania
Na treningach nadal utrzymuje sięzwiększona potliwość.
Na treningu siłowym i wytrzymałościowym lepsza koncentracja i wytrzymałość. Przed aerobami zawsze brałam 1 kapsułkę, pomimo małej dawki mocniej się pociłam i delikatnie pobudzał. Po 2 tygodnia organizm się przyzwyczaił i nie odczuwam żadnego pobudzenia. W efekcie od przyszłego tygodnia zmieniam dawkowanie tzn przed treningiem 3 kapsy, a w DNT 3 kapsy rano(wcześniej rozkładałam w ciągu dnia po 1 kapsułce).

Dzisiaj również się zważyłam: 59,2kg czyli -0,4kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4579 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522727
2,5 tygodnia na spalaczu - 3 wpis

dawkowanie - bez zmian, 3 kapsułki na dzień, w DT 3 szt. 40 minut przed treningiem, w DNT dawka dzielona 40 minut przed posiłkami głównymi, po jednej kapsułce (aero na czczo)

całkowity brak palenia przełyku - popijam dużą ilością wody

odbija mi się tylko czasami

skupienie jakby trochę spadło - może organizm się już przyzwyczaił

zwiększona potliwość wciąż się utrzymuje

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-02-26 22:40:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Puszka ma sie juz ku koncowi a wiec dziś ostatnia opinia i po zakończeniu bedzie podsumowanie

Skupienie jak i wytrzymałość dalej trzyma sie na dobrym stałym poziomie
Co jakiś czas czuje palenie w przełyku nie wiem tak na prawde od czego to zależy
dołożyłem poranne aeroby,o 5 rano przed pracą zaczałem biegać i po wzieciu 2 kap czuje sie bardzo dobrze nawet nie śpiacy i biega sie dobrze
zwiekszonej potliwości jednak nie zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93130
Mineły już 2 tygodnie stosowania fat off. Nadal lecę dawką 2kap. przed treningiem i nadal odczuwam takie jak na początku lekkie pobudzenie. Grzanie podczas treningu odczuwalne, szczególnie w ostatnim tygodniu odczuwałem, gdy miałem 2h dziennie treningi pływackie. Różnica między temp. wody a ciała była bardzo odczuwalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
kolejny tydzień na FAT OFFie i nie zmieniam zdanie,dla mnie naprawdę fajny lajtowy środek daje lekkie pobudzenie i zauważalnie podwyższa termogenezę,nawet jak by lekko nakręca bo aero robi mi się wyraźnie lżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64909
Minął trzeci tydzień łykania kapsułek FAT OFF. W DNT zrezygnowałam z przyjmowania preparatu i obecnie biorę 2kaps. na około 40tu min przed treningiem. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ pobudzenie i energia u mnie nadal są wyraźnie odczuwalne. 1 kaps. wzięta przed aero nie dała mi, ani pobudzenia ani większego powera więc wydaje się, że 2kaps. to dla mnie właściwa dawka. Mimo to, zamierzam, w następnym tygodniu poćwiczyć po 3 kaps. i sprawdzić, czy będzie jakaś widoczna różnica

“It does not matter how slowly you go so long as you do not stop”

3. Obecnie: FAT OFF- TEST http://www.sfd.pl/Moni__DT__cause,_like_it_:_-t956247-s17.html#post1

2.PRZEMIANA 2013: http://www.sfd.pl/Konkurs\_Moninkaaa-t933927.html#post7

1.Początki: http://www.sfd.pl/Moninkaa__REDUKCJA-t883490.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Ja lecę na level wyżej 4 kapsy przed treningiem,trenuje praktycznie co dzień w wolny jeden dzień rower lub basen.
4 kapsy jak dla mnie idealna dawka,dobre pobudzenie spore chęci do treningu.
Potliwość wiadomo większa.W końcu to termogenik.
Oraz plus brak zgagi która w pierwsze dni dawała znać o sobie,a często biore go na czczo bo trening zaraz po sniadaniu,lub trening w systemie coś ala IF na czczo po zażyciu Fat Off i bcaa ( bcaa przerywa post,to gwoli ścisłości abym nikogo w błąd nie wprowadził )

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Następny tydzień za mną. Niestety zdam jedynie relację do czwartku, ponieważ złapała mnie choroba i wolałam nie ryzykować. W dnt wciąż 3 kaps przed posiłkami, lekkie pobudzenie i skupienie w czasie dnia się utrzymuje, suszy jednak bardzo i trzeba dużo popić. Przed treningiem wytrzymałościowym wzięłam 3 kaps, byłam tego dnia badzo zmęczona, mimo tego dał mi trochę energii i udało mi się go skończyć i powalczyć o liczbę powtórzeń, spocona bardziej niż zwykle, poszłam spać bez problemu mimo, że trening po 20. W dniu z treningiem siłowym zażyłam 3 kaps ok godziny 20., nie pobudziło mnie jakoś mocno, ale wystarczająco, lekki progres zanotowałam, mimo, że to był bardzo męczący dzień. Ogólnie pobudzenie już nie te samo co z początku, stawia na nogi, nie ma jednak zjazdu, ani problemów ze snem. Potliwość zwiększona tylko w dni z aero i wytrzymałościowym. Wciąż pomaga mi z wytrzymaniem dłużej bez głodu w DNT. Zanotowałam w tydzień spadki w obwodach.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko 12zł kg

Następny temat

co polecacie

WHEY premium