SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko UNS kto klwiek widzial kto kolwiek wie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
witam poszukuje tego bialeczka na necie jest to koncentrat bialka cfm 80 podobno ze jest o 1000 zazy lepsze od ostrowi smak bez piany rozpuszczalnosc itp cos jak matrix tylko ze za werry great pieniadze
potrzebuje jakis wieksze info na temat tego bialka linki na strony jesli takowe sa i czy firma ma swoja strone w necie i gdzie to cudo mozna dostac??????????????????????????????????
i czy ktos moze sie na temat firmy i bialka wypowiedziec pozdro

I'll Show You How Great I AM!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63831
ja kupiłem te białko z ciekawości. Piany faktycznie nie ma, smak wanilia średni bardzo, i z mlekiem i z wodą, mało intensywny, tzn lepszy niż ostrowia ale do jakiś lepszych białek nie ma porównywać. Jeżeli etykieta mówi prawdę co do zawartości, to za tą kase naprawdę fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
nani 20 a gdzie zakupiles ten produkt

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63831
na alle w pewnym popularnym sklepie, który ma swoich przedstawicieli na innym znanym forum w każdym razie sprzedawca był pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
takie same bialko jak wpc80 ostrowii ale bez piany?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3609
czytalem na konkurencyjnym forum o tym i jest duze wziecie na to bialko, wypowiadal sie tam producent i podobno ma podrozec w najblizszym czasie i oprocz tego dal to bialko na badania skladu do nie zależnego labolatorium i mial podac wyniki badan moge wrzucic link tego tematu ale nie wiem czy wrzucanie linkow z innych forow nie bedzie wbrew regulaminowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
daj mi na maila albo na gg jak mozesz

znalazlem oferte na allegro, drozsze od ostrowii ale shaker dodaja

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-01-19 17:26:48

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hydrolizat, jak brać?

Następny temat

Prośba o ocene cyklu

WHEY premium