SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 304289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Kable na wierzchu to nie ma problemu

1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
poszło 1200 mg w 4 ml , ale bulwa jak piłka od ping ponga się zrobiła na przegubie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Marinos a domięśniowo jakie dawki polecasz i jak długo ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
ja teraz 1200 mg co 2 dni rozrobione w 4 ml płynu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Wracając po kilku pierwszych strzałach muszę powiedzieć że wbicie 4ml jest nie na moje siły :% (wdupe) i korzystam tyko z połowy wody. Zrobiłem 3 dni ed dwa dni przerwy i teraz trzeci dzień ed znowu i pociągne dalej ed

Póki co sen ciut jakby twardszy, wysyfiło mnie bardziej w dziwnych miejscach i to chyba tyle z obserwacji :)

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Syfienie to moze byc oznaka detoksu ale ogolnie na tadzie cera sie poprawia w wiekszosci przypadkow.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
lodzianin1
poszło 1200 mg w 4 ml , ale bulwa jak piłka od ping ponga się zrobiła na przegubie


Możliwe, że w jakims momencie iniekcji igła "uciekła" z żyły i troche poszło podskórnie. Przerabialem to ;)

szmond
Wracając po kilku pierwszych strzałach muszę powiedzieć że wbicie 4ml jest nie na moje siły :% (wdupe) i korzystam tyko z połowy wody. Zrobiłem 3 dni ed dwa dni przerwy i teraz trzeci dzień ed znowu i pociągne dalej ed



Domięsniowo boli mnie mniej jak rozrabiam w całym rozpuszczalniku. Oprócz tego jak na oko wyglada, że Tad juz się dobrze rozpuscił to poswiec jeszcze z pół minutki na czynnosć mieszania.

BigMen
Syfienie to moze byc oznaka detoksu ale ogolnie na tadzie cera sie poprawia w wiekszosci przypadkow.


Dokładnie. Sporo osób mówi, że najpierw je syfi, potem jest porpawa cery.

Marinos
prz1993
Dobra, a teraz takie pytanie - co jakiś czas słyszę, że nie wolno we wlewie łączyć solcoserylu z tadem. To fakt? Jeśli tak, to czemu?


Ponieważ nikt nigdy nie robił badań jak te dwie substancje reagują ze sobą. Chodzi głównie o Solco którego nie należy podawać z substancjami zawierającymi potas.


Nie wolno łaczyc z potasem, gdyż roztwór solcoserylu zawiera potas. Podanie dozylne zbyt duzej dawki/zbyt szybko potasu moze być niebezpiezne gdyz grozi np zaburzeniami rytmu serca do zatrzymania czynnosci serca włącznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Ja nie odczuwam bólu. Trochę się te dwa cm rozłażą pi dupie i tyle. Bije i tak przed snem, więc bez większej różnicy.

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
lestat1986


BigMen
Syfienie to moze byc oznaka detoksu ale ogolnie na tadzie cera sie poprawia w wiekszosci przypadkow.


Dokładnie. Sporo osób mówi, że najpierw je syfi, potem jest porpawa cery.



potwierdzam
od ok miesiaca robie solidny detoks, 2 x w tyg ampa gluta iniekcyjnego + codziennie 1 saszeta tego w prochu
po ok 2 tyg wysyfiło mnie jak gimnazjalistę
ale 2 x solka, 2 kolejne tyg i cera jak u niemowlaka

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
na wszystko jest za mało czasu bo już kolejna bomba się uśmiecha

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium