SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 304302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
Jakby w Polsce nie było walów to kupowałbym omo u dila po +/-60zł, a nie w aptece po 50+100 dla wykształciucha żydofila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bykos
mów sobie co chcesz , mnie to tylko śmieszy jak ludzie mówią ze tad to środek którego nie czuć, takie osoby chyba po prostu nie brały tada prawdziwego

Bilem ori tada zaraz po tym jak ten temat zalozylem, gdzie jeszcze napewno "Polak" walow nie zdarzyl zrobic lol i nic nie czulem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94910 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
60thplace
lodzianin - walac jedna butle tygodniowo pozbyłem sie całkowicie syfow

nie warto ?

domniemam iz inne efekty tez byly, ale nie na tyle spektakularne abym mogl je odnotowac



w to nie uwierzę , na jednym z konkurencyjnych for były badania przy podawaniu dziennym dawek 600/1200/1800 dziennie
przy dawkowaniu 1200 co dzień po 3 chyba tyg były jakies tam poprawy
lecz to co się poprawiło dawała dawka 50 gr glutaminy i 300 mg hepa dziennie ( hepa ma jakiś wpływ na wytwarzanie glutationu , sa badania w necie)
wbiłem 3 op z marszu po ampie dziennie , sząłu nie widziałem
lecz pamiętam jak biłem 1 op w życiu i biłem 600 mg co 5 dni i mocno czułem ze działa "super"

jak dla mnie w małej dawce bite co jakiś czas jest totalnie nie opłacalne
cena-działanie

jak ktoś ma kaskę to przy podaniu powiedzmy 30 dni z rzędu dawki 1200 razem dodatkowo z hepa merz dożylnie
nie mówię nie , lecz to już się i robią koszta jak również i jest to już dość uciążliwy sposób podania

może sa osoby na których male dawki mają pozytywny wpływ/działanie
lecz ja obstawiam osobiście na psychę naszą która potrafi nas wyleczyć jak i wpędzić w choroby

taniej wyjdzie jak pisałem glutamina plus heparegan

to jest wolny kraj panowie niech ktoś wbija jak uważa że coś mu to daję , ja miałem tadka zwożonego z apteki przez koleżkę tak więc na pewno nie wał

nie spotkałem się aby to wałowali , lecz ja tym środkiem już jakiś czas się totalnie nie interesuję
i nie wczytuję się w jakies ew badania itd
teraz jestem nastawiony na inny cud jak siarka organiczna ( czyli słynne msm) które można kupić w dużych opakowaniach za grosze
a ma też szerokie spektrum działania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
wiesz niektórzy nawet tescia nie czują, chociaż nie wiem jak można testosteronu nie czuć cała ta gadka mimo ze ja ja rozpętałem jest trochę bez sensu bo tad to środek specificzny na tyle ze ciężko ocenić działanie, badan nie da się zrobić na poziom glutationiu, może nie masz zatrutego organizmu i tyle, i dlatego nie czujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Oj uwiez Bykos ze tu kazdy ma zateuty organizm jak dla mnie glutation dziala ale w konkretnych przypadkach i podawany w konkretnym celu. Jesli ktos chce bic tada i oczekiwac sam nie wie czego to tego nie dostapi. Fajnie odtruwa organizm, poprawia sie cera i w szczegolnych przypadkach nastawienie psychiczne. Do tego dochodzi poprawa prob wateobowych. Wiecej nie uswiadczylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
Ale ja nie twierdzę, że tada czuć
Ot widziałem po prostu efekt na syfach po długotrwałym stosowaniu(kilka mc). Z wulkanami w mniejszym i większym nasileniu walczę od 25lat, potrafię wykluczyć udział innych czynników(żarcie słońce etc) kiedy widzę zmiany.

Czy działa - wg mnie tak. Czy daje wymierne efekty w innej postaci niż syforeduktor? Na pewno nie szkodzi :)
Czy daje spektakularne efekty możliwe do wyczucia ? - raczej nie(ja nic nie czułem, większych dawek nie sprawdzałem).

Czy wolałbym w to miejsce gh ? No jasne kuhfa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja czuje ten srodek przy injekcji dozylnej. Czuje tez lepsza regeneracje, spie krocej a lepiej sie wysypiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94910 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
marianzulek
Ja czuje ten srodek przy injekcji dozylnej. Czuje tez lepsza regeneracje, spie krocej a lepiej sie wysypiam.


Wielkie mi mecyje ja na 600 trenu week spalem po 3-4 h %%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Lodzianin wydaje mi sie, ze prozdrowotne działanie glutation nie ogranicza się tylko do detoksykacji organizmu (której siła - wydaje mi się - jest bardzo zależna od tego czym jesteśmy podtruci. Na jedne toksyny glutation będzie super skutecznym antidotum, na inne mniej a na jeszcze inne wcale), ale jest to jeszcze miedzy innymi bardzo silny antyoksydant ze wszystkimi korzysciami z tego wynikającymi. A i spektrum działania glutationu nie ogranicza się chyba tylko do tych dwóch rzeczy (odtrucie, antyoksydacja), tylko jest dużo szersze.

Ja sobie bardzo chwalę ten środek.
Podwójna dawka przed chlaniem czy innymi mniej legalnymi przyjemnosciami oraz taka sama operacja jak najwcześniej po, zdecydowanie wpływa u mnie na plus jeśli chodzi o samopoczucie psychiczne jak i fizyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
no przecież ja cały czas o tym mowie, dla mnie to nie jest złoty środek na wszystko, nie szkodzi, lepiej się czuję po nim, stać mnie to sobie wale, alko nie straszne na tadzie

zresztą wystarczy poczytać sobie o glutatione to jest naprawdę silna substancja, nawet cały układ immunologiczny działa sprawniej, a chyba nikt nie podważy znaczenia jego roli

dziś przyjmę w kabel tadzika, tracę dziewictwo pod tym wzgledem


Zmieniony przez - Bykos w dniu 2017-01-06 13:08:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium