SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 304252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
czasem jest piłka czasem nie ogólnie nie wiem może jestem masochistą
ale ja czuje tylko lekki dyskomfort nawet jak igła mi się w udzie ruszała to się specjalnie przejąłem przez 2-3 godziny jest uczucie zakwasów po treningowych i to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 183 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12530
Tationil z Teofarmy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
co to rodzinne oczyszczanie , czy nie twoje foto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 183 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12530
moje moje, trzeba bylo jakos wykorzystac wycieczke z Wloch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to taka wycieczka która niesie jeszcze inne korzyściami

dobre zakupy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ale gulała się robi po strzale. Jakby tam wszył piłeczkę pinpongową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale szybko schodzi, przynajmniej u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Po 5 godzinach od strzału już jest dwa razy mniejsza. Do jutra powinna zejść. Zobaczymy co to cudo zdziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 183 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12530
Ja wtlaczam bardzo powoli i nic nie mam, bol jak na winku, rozrabiam z 2ml wody. Jak narazie to syfy zaczynaja schodzic szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
u mnie też nie było bólu tylko mała bańka (biłem w nogi), sen lepszy ale syfy mi nie poznikały jakoś znacznie. Teraz się zastanawiam czy brać to po rekonstrukcji ACLa na regen (synteza kolageniu przy przebudowie więzadła) - ktoś jakieś info na ten temat w praktyce ma ? bo mam mieszane uczucia a wydaje mi się ,ze jedyne co by pomogło to gh nawet w małych ilościach ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium