SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 304575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
azazel__
u mnie dzisiaj wieczorem poleci 3 strzał. Bije co 3 dni w dupala. Rozrabiam w 3 ml. U mnie totalnie zero bólu, zero jakiś zgrubień czy guli. Może dlatego że bije igłą 0,5 x 25.


no to moze masz fake bo na ulotce jak i w necie wyraznie pisze ze "gula" musi byc, ze to sie jakos tam wiaze i ze wtedy jest ok.

nie jestem lekarzem wiec nie potrafie tego lepiej wytlumaczyc. TAD ma bolec i ma byc "gula" mniej lub bardiej ale ma byc jezeli to dobry TAD.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
ale mocny dowaliles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
zebym znal ang to predzej bym znalazl to o czym pisze ale jak znajde to wrzuce bo wiem ze na 100% o tym czytalem. chodzi mi o to ze po inj tada zachodzi do jakiejs reakcji ze taka bania sie robi. gdzies tu na sfd tez o tym pisalo. (zdaje sobie sprawe ze mozna nie zrozumiec o co mi chodzi )

Ja znowu jednak wbijam domiesniowo bo nie ma mi kto w żyle zaaplikowac a samemu sie boje wbijam 500 codziennie i za kazdym razem bol nie do wytrzymania tak to skacze wszystko tak sie spina dziwnie i bania konkretna po kazdym shocie jakby jakies jablko pod skora bylo

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2014-08-10 09:31:57

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158973
I po co się tak meczyc...toksyny same wyjda z organizmuy i tak

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Do wytrzymania do wytrzymania, Kobieta biła tadka i nawet jej brewka nie tykła, a Wy o jakis jabłkach pfff
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
u mojej zony znowu robi się plama wokół miejsca iniekcji czerwona spora ale też znika po około pół godzinie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
Mocny275
azazel__
u mnie dzisiaj wieczorem poleci 3 strzał. Bije co 3 dni w dupala. Rozrabiam w 3 ml. U mnie totalnie zero bólu, zero jakiś zgrubień czy guli. Może dlatego że bije igłą 0,5 x 25.


no to moze masz fake bo na ulotce jak i w necie wyraznie pisze ze "gula" musi byc, ze to sie jakos tam wiaze i ze wtedy jest ok.

nie jestem lekarzem wiec nie potrafie tego lepiej wytlumaczyc. TAD ma bolec i ma byc "gula" mniej lub bardiej ale ma byc jezeli to dobry TAD.



mam na 100% ori. Co do guli, to robi się ona od ilości wody którą wtłaczasz i długości czasu jaką wbijasz. Ja rozrabiam 3 ml i wtłaczam to w dupsko przez ok 2 min, bardzo powoli. Tak jak pisałem wcześniej zero bólu, zero guli.
Zrób sobie eksperyment i wbij podskórnie np. hcg. Jeden strzał po prostu wciśnij wszystko natychmiast - zostanie gula, a drugi bardzo powoli - zero guli. Proste jak dupczenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a co ja Tada pierwszy raz wbijam? kilkadziesiat shotow w zyciu na wszystkie mozliwe sposoby. co bym nie robil zawsze bol cierpienie banie. w wiekszej lub mniejszej mierze ale zawsze jest nie przyjemnie

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
no to nie wiem. Jednego boli prop z alphy, drugiego nie. To samo widocznie jest z Tadem. Pewność co do ori mam. Do tego efekty wizualne potwierdzają to - wysyp małych syfków na ryju, a nigdy ich nie miałem, nawet na mega bombie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17539
jak długo można trzymać rozrobiony glutation we flakonie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium