SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 303733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364319 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668773
RESZCIE PANÓW PRZYPOMINAM ŻE TO NIE JEST SPAM !!!!!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
rkarpinski
Bury, im mniej plynu tym wieksze stezenie i wiekszy dyskomfort podczas strzala. To moja obserwacja.

Dokładnie,tak jak piszesz,mistrzu,dlatego będę twardy i kłuje całe 4ml,fakt,jak tu pisane,kilka godz po ukłuciu ból w udzie jak po dobrym,kopniaku,i czuc zgrubienie pod skórą....

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
lodzianin1
asp.net
To boli przy strzelaniu, później pojawia się reakcja histaminowa, w miejscu iniekcji może "wyrosnąć" swędzący guz nawet sporej wielkości, ale tylko na czas reakcji histaminowej. Po paru godzinach od inj. kompletnie normalny stan i zero bolesności.


potwierdzam mam to po każdej iniekcji


pisza o tym w ulotce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
wbijam aktualnie tego tada, z tego powodu że mam pompki 2ml robie 2 szoty po 2ml w obszerny boczny uda i prosty, rozpuszczam Proch całym rozpuszczalnikiem, fakt szoty bolą przy wbijaniu i chwilę po ale bez przesady żeby się tak rozczulać nad tym bólem nie ma tragedii panowie, trochę męstwa :) miał ktoś z was bóle głowy(jak przy nadciśnienu) lub inne objawy po TADku?? lece go co 3 dni plus 3x dziennie 1tab heparegen, możliwe że te bóle głowy i kołatanie serducha lekkie było spowodowane takim połączeniem, może mam w chooj toksyn w sobie i glutation uwolnia je do krwioobiegu, miał ktoś podobne objawy po tym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
ja nie mialem jedynie czulem po 15 minutach jak mi miksuje w kichach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Mi cale udo rwali jak wtlaczalem teraz bede podskornie bil

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Podskornie czuc kulke, wbijajac na noc, rano wstaje i nic nie czuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Mieszasz w normalnym roztworZe czy czyms innym

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
Ok pewien pomysł

być może shoty z tadka sa mniej bolesne kiedy trzyma się go w lodówce(2-3stopnie) bo właśnie taką wersję na zimno razem z HCG podaję juz od paru tygodni
no i jak wspominałem - bardziej bolesny jest bol dupy, kiedy pomysle kto rzadzi naszym krajem

moze skusi sie na test, ktos kto normalnie ma problemy z ciepłym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 181 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7581
Wbijam zawsze rozpuszczony w 3ml i poboli może z 5 min po wbiciu.
Podskórnie waliłem ale strasznie mnie piekło i na następny dzień jednak było wyczuwalne miejsce przybicia.
Dla tych co się boją, dobra wiadomość - biomedica wypuszcza tada w granulacie/proszku przyjmowanego na język, jak dobrze pamiętam w dawce 250mg porcja.
Niby z badań przeprowadzonych ma być ta sama wchłanialność organizmu, ale to cięzko zagwarantować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium