SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tationil / Tad 600

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 304263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
1. Rozpuszczalność - w 3ml trzeba merdać parę minut(temp ok 19') żeby się całkowicie rozpuściło
2. Zapach - tutaj ciężko o jakieś liczbowe wartości :) w każdym razie taki trochę "białkowy" ani przyjemny, ani irytujący, dość intensywny - wystarczy zamoczona igła z odległości ok 1m
3. Charakterystyczny ból podczas wsuwania igły/wbijania, oraz po + często skakanie mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Opisales oryginal choc rozpuszczalnosc jest rozna, zalezy od zbrylenia proszku. Czasem sie rozpuszcza wrecz natychmaistowo a zdarza sie ze i w 4ml grudka sie nie chce rozpuscic.
Zapach bym opisal jako bialkowy ale z szejkera wyjetego na drugi dzien z torby.

Spotkalem sie z walkiem TADa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
miałem apteczniaka od rodziny z Wloch, także ten tego - niby czemu inne mają się lepiej rozpuszczać ?

pisząc białkowy nie miałem bynajmniej na myśli białek stricte z ładnych opakowań ;)

wała nie widziałem, ale od jakiegoś czasu nie mam dostępu do żadnego rokującego dila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
pół roku walilem polskiego tada i juz prawie uwierzylem ze to apteka, sylwester w rzymie i juz wiem jedno, nigdy nie dam sobie wkrecic ze cos jest oryginalne jak nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Pokaz tego wala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Robi sie ciekawie jak zawsze Panowie dzial Doping Zdjecia i porownania, roznice jakies mile widziane. Osobiscie do tej pory nie spotkalem sie z walem tadu.


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2017-01-04 23:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Bilem 2 rodzaje tad'a i pilem saszetki. O ile soki dzialaly o tyle ten z saszetek jak dla mnie kiepski choc oddalem znajomemu i watroba mu sie mocno poprawila po 8 torbach. Wala rowniez nie widzialem i nie slyszalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
tyle ze ten tutaj działa tez tylko gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Bykos
tyle ze ten tutaj działa tez tylko gorzej


Kiedy kupiłeś tego Tada? Tydzień temu? I po tym czasie już wiesz po działaniu ze w Polsce biles wały a ten z Italii to ori. Mhm... Weź napisz konkretnie po czym to wyczułes bom ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drążycie temat a nie wiecie o co gościowi chodzi? Chyba nie trzeba mieć skończonej psychologii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma plus deka

Następny temat

dlugi<e> cykl <e>

WHEY premium