SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tad 600 czy informowac lekarza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
Witam poinformowac lekarza przed braniem tad 600 ,od 2 lat mam problemy z watroba i chce sprobowac czy mi pomoze jestem w trakcie badan prosze o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jesli prowadzi Cie lekarz do nic na wlasna reke bym nie kombinowal. Jak juz to wspomnij cos...

Chyba wszystko co moze byc zwiazane z tadem, sposoby podawania oraz opinie osob, mamy na forum w jednym watku, warto poczytac
https://www.sfd.pl/Tationil_/_Tad_600-t360846.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
nie ukrywaj nic przed lekarzem prowadzącym
ile tego tadka chcesz podawać?
inne leki bierzesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
nie biore zadnych lekow poniewaz jest to luszczyca i lekarze mowia mi ze przyczyna jest z watroba,mam narazie jedno opakowanie mysle nad podawaniem co 5 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
trzymaj się jednego tematu
szkoda kasy odpuść sobie
dawki które mają wpływ zaczynają się od 600 mg dziennie i w górę
tak więc to dość droga zabawa
najlepiej robić wlewy z hepa razem
tak więc nie ma sensu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
michalos1
Witam poinformowac lekarza przed braniem tad 600 ,od 2 lat mam problemy z watroba i chce sprobowac czy mi pomoze jestem w trakcie badan prosze o odpowiedz


Zapewne dostaniesz zj**ke od lekarza.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Łodzianin jak możesz rozwiń myśl , co to sa te wlewy?? Tez myslałem nad TAD-em . 3 tyg temu mialem biopsje wątroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wlewy dożylne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Czyli Tada w kanal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tak, zgodnie zreszta z instrukcją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Tez myslałem jak autor tematu ze paczke, dwie na próbe mozna zaaplikowac i sprawdzic czy daly jakis efekt.:) a tu sie okazuje ze trzeba tego wiecej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 366
Tad fajna sprawa ale ilości które trzeba w siebie wlać to inna kwestia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki do analizy

Następny temat

Bezbolesne iniekcje

WHEY premium